Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy verhetném ki a fejemből?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy verhetném ki a fejemből? (én 18/l ő 37/f) Sokkal több, mint barátság, de nem szeretném, hogy több legyen (legalábbis az eszem ezt súgja. )

Figyelt kérdés

Van felesége is, és jó messze is lakik tőlem...csak ritkán találkozunk, akkor is csak munka miatt.DE: Nagyon megértjük egymást a korkülönbség ellenére is, és már ott tartok hogy egész nap rágondolok...nagyon nehezen bírom ki hogy ne érjek hozzá a beszélgetés során...stb. Beszéltünk már erről, ő is érzi amit én, de eddig megállj-t parancsoltunk...

(Nem apapótló szerepet tölt be...mindig is az idősebbek jöttek be...)


2009. jún. 14. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:
hát keress egy másikat,ismerkedj!gondolj a feleségére,és hogy hogyis éreznéd magad,ha történne köztetek valami!lehet,ha egy darabig nem látnád,kicsit el is felejtenéd?
2009. jún. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%

Keress fiatalabbat!Ne akarj családot tönkre tenni.

Én hasonló szituban voltam,nagyon nehéz,és nem biztos hogy mindig megálljt parancsoltok(mi sem bírtuk),de muszáj.

Mert utána te nem érzed magad jól a bőrödben-én így voltam-és a barátság is rámehet.A családját nem hiszem hogy otthagyná érted,fölöslegesen belerontani meg nem kellene.Persze ez az én véleményem, de mint írtam átéltem, és pocsék érzés volt:(

2009. jún. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Minden férfinak jól esik ha hízelegnek neki, meg ha tetszenek egy csajszinak...

meg a férfiak többsége a fiatalabb lányokat részesíti előnyben. Szerintem csak játszik veled...

2009. jún. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
olyanokkal is számolj, hogy ha netán sierül is úgy behálóznod a pasit, hogy elválik, akkor közutálat tárgyává fogsz válni a pasi környezete szemében. hogy fogadnának a szülei? lehet, hogy nagyon szeretik a menyüket és te leszel az első számú közellenség, amiért a elszeretted a fiukat a csajtól. a pasinak ráadásul már idősebb szülei lehetnek, akik kevésbé toleránsak. gyerek van? mert ha igen, benne se leled majd nagy örömöd. minden láthatáson megkapod tőle, hogy anyu szebb, jobb okosabb, te meg egy csúnya boszorka vagy. (a gyerekek már csak ilyenek) a pasi baráti köréről meg nem is beszélve. könnyen lehet, hogy az ő köreikben is nagy tiszteletnek örved a feleség és rád meg úgy fognak nézni, mint a véres rongyra. és nem utolsósorban a pasi egy felnőtt férfi te meg minden bizonnyal egy iskoláslány vagy. túl sok minden szól a kapcsolat ellen, kötve hiszem, hogy te ezeket a reakciókat a felnőttkor küszöbén megfelelően tudnád kezelni.
2009. jún. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen tudom, pont ugyanezeket mondogatom magamban minden nap...miért nem lehet...eddig nem léptem át azt a bizonyos határt, és nem is fogom!!!

Minden nap társaságban vagyok, bulizok sorolhatnám...de így se tudom kiverni a fejemből...

idővel talán sikerül...de addig:S...?

2009. jún. 14. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!