Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért regisztrálnak 20év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért regisztrálnak 20év körüli srácok társkereső oldalakra?

Figyelt kérdés
Valamelyik nap nézegettem a társkeresőket és láttam h 19-25 év körüli fiatalok is feladnak hirdetést. És nem csak olyanok akik tényleg nem találnak párt .... olyanok is akik nagyon is jó megjelenésű fiatalemberek..... Miért pont társkeresőoldalakon ismerkednek?
2011. okt. 7. 22:32
1 2
 11/15 Gergo_30F ***** válasza:
48%

"plusz lámnyok közül is aki ott ismerkedik, annál már valami nem oké"

blogokat meg olyanok írnak, akikre senki nem kíváncsi élőben.


ugye? ;)

2011. okt. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
48%

Kedves előttem válaszoló:ez így igaz!

Könnyű gép előtt ítélkezni ismeretlen emberek felett!

Sz@r dolog lehet a magány...

2011. okt. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 napietus ***** válasza:

ki ítélkezett itt? csak logikusan gondolkodtam...egyébként egy másik ilyesmi kérdésnél egy fiú is megerősítette, hogy egyik nő se volt százas, akivel így megismerkedett.


de látom könnyebb rólam beszélni baromságokat, mint az alapvető ellentmondást feloldani a gondolatmenetetekben...elszakadt egy láncszem vaslogikátok eltéphetetlen láncán :D

2011. okt. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Gergo_30F ***** válasza:

mármint egy olyan fiú erősítette meg, aki "ha élőben, ahol ott van a személyisége, a fellépése, meg minden lepattintják"?


...és ezzel a mondatoddal ítélkeztél, leírva azokat, akik ott próbálkoznak. én csak párhuzamot vontam a blogolókkal, gondlován, hogy akinek vannak barátai, ismerősei, akiknek "élőben, ahol ott van a személyisége, a fellépése, meg minden", előadhatná a bejegyzéseit, nem a neten kellene hallgatóságot keresnie.

2011. okt. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Gergo_30F ***** válasza:

"csak logikusan gondolkodtam..."

elegánsan átlépve a kapcsolatfelvétel, és a másik megismerése közötti különbségen.

2011. okt. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!