Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszólítottam egy srácot de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszólítottam egy srácot de most hogyan tovább?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


itt az előzmény ha valakit érdekel :D

Szóval annyi a lényeg hogy a fiú nem ismer így ismeretlenként oda mentem hozzá és közöltem vele hogy szimpatikus és ha van kedve keressen fel és dumáljunk. Egész jól fogadta, és mondta hogy keresni fog. De azóta semmi. Egyszer rámköszönt és azóta semmi. Ha lát akkor sincs semmi,csak néz...Most akkor én rontottam el valamit? Jó,nem várom el hogy kutassa fel értem az egész sulit,de azért odajöhetne vagy köszönhetne...ezek szerint akkor nem tetszek neki igaz?

17/L


2011. okt. 8. 10:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem minden fiú szereti,ha egy lány leszólítja. Lehet,hogy nem akar ribivel kezdeni. Ha te szólítottad le ismeretlenül,akkor hihet annak.
2011. okt. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

én kb ilyesmi vagyok.


a múltkor engem a boltban szólított le engem 1 lány...adta volna a tel számát, de mondtam kösz inkább most kihagynám ezt....


nem szeretem a akaratos, rámenős lányokat...lehet, hogy ő is ilyen 1 kicsit nem?

2011. okt. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Iuventus ventus ***** válasza:
100%

Lehet, várja, hogy még egyszer te kezdeményez!


Vagy ami még rosszabb kifogtál egy maradit!



17/F

2011. okt. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 mr.brown ***** válasza:
100%

Én is hasonló srác vagyok, én örülnék, ha a lány jönne oda hozzám.Vagy azért nem beszél veled, mert nem nézel jól ki vagy pedig nincs kedve beszélni.

16/F

2011. okt. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Vagy az van, hogy nincs önbizalma és azt hiszi egy ilyen szép lány előtt mint te nem akar beégni a hülyeségeivel, vagy nem tetszel neki.Velem is volt ilyen, a lány szólított meg, én meg olyan hülye voltam, olyan hirtelen ért, hogy csak hebegtem habogtam, nem esett le ott akkor, hogy bejövök neki azért jött oda, aztán elváltunk, nem kértem el se a számát semmit, gondoltam ilyen szép csajnál nem lehet esélyem, túl jó hozzám, csak beszélgetni jött ide, pedig később rájöttem a lányok ismeretlenül nem mennek csak úgy oda beszélgetni.

Úgyhogy lehet vele is ez van, mindenesetre én örülök ha egy lány leszólít, én nem hiszek az ilyen régimódi hülyeségekben, meg én nem szeretek ismeretleneket leszólítgatni, volt szerencsém pár nagyképű flegma csajhoz, azóta inkább nem szólítok le csajokat.

21f

2011. okt. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
én amikor szingli vagyok, sok emberrel szívesen teremtek kontaktust buszon, 1-1 előadás alatt, vagy szórakozóhelyen... de azt vettem magamon észre, hogy 22 vagyok és egyre kevésbé van kedvem idegen csajokkal elölről kezdeni mindent...
2011. okt. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
utolsó: osztom a véleményed
2011. okt. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Rossz sráccal kezdtél. Engem kellett volna leszólítanod;)
2011. okt. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Még meg akartalak dicsérni amiért leszólítottad:)

Büszke vagyok rád, sok lány nem merte volna, bár csak engem is megszólítana egy lány, hogy tetszem neki, de boldog lennék.

21f

2011. okt. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jól tetted, azonban lehet, hogy nem jöttél be neki. Vagy te automatikusan járni kezdesz azzal a fiúval, aki leszólít? Nem válogatsz? Dehogy nem. Így az, hogy leszólítottad, nem kötelezi arra, hogy egyből randira hívjon.
2011. okt. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!