Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt olyan lányok akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan lányok akik a mackósabb pasikra buknak?

Figyelt kérdés

Tudom hogy szoktak lenni páran, még ha nem is sokan, nem tudom akarna e esetleg valaki velem beszélgetni pl msnen, ha privátba küldök egy címet. Nem ismerkedés az elsődleges célom, inkább az önbizalom növelés, úgy hogy olyan lányokkal beszélgetek akik nem lesznek elérhetetlenek hónapokig ha elküldök egy képet magamról.

Illetve pár jó tanácsot is szívesen elfogadnék :)

21/F


2011. jún. 14. 16:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha csak egy kicsit mackós,akkor azzal nincs bajom,még tetszik is.
2011. jún. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát én már megütöm a 100at sajnos, de nem gurulok, most sokan mondják hogy sokat fogytam, de azért még van mit.
2011. jún. 14. 16:56
 3/11 anonim ***** válasza:

Én kifejezetten imádom a mackósabb fiúkat! Persze nem azokat akik igénytelenül kövérek, hanem azokat, akik tényleg mackósak (szóval nem az eltunyult, formát) Akkor akár lehet 100 kiló fölött is! Olyan jó egy olyanhoz odabújni!

Amúgy van barátom, de remélem azért tudtam segíteni!

2011. jún. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi számít már eltunyultnak, valószínűleg nem a sok mozgástól lettem ilyen, de szeretném azt hinni hogy még a közép mezőnyben vagyok mackóság terén annak is az alján :P :D
2011. jún. 14. 17:09
 5/11 anonim ***** válasza:
Egy képet elfogadok privátba. :)
2011. jún. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az eltunyult (nekem) aki úgy néz ki, hogy a háj alatt nincs semmi izom, emiatt olyan formátlan a teste. (vagyis amikor lóg a has, a felkar, meg minden)

Az viszont kifejezetten szexi, ha valaki olyan "kerek" típus.

2011. jún. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Bevallom karra nem ártan a gyúrni kicsit :S a hasam meg hát na mindegy nem próbálom fényezni amit nem lehet :D
2011. jún. 14. 17:20
 8/11 A kérdező kommentje:
Akinek kellett kép küldtem, remélem beéri vele :)
2011. jún. 14. 17:24
 9/11 anonim ***** válasza:

Megértelek....én kb 16 évesen kicsit felhíztam, addig jó testem volt. Most hogy megnőttem ( 195cm vagyok és 93kg) kicsit azért lementek a pluszok, de a hasam még mindig nem az igazi, és egy kis cicim is van:S

1 éve kondizok, karra nagyon sokat látszik, hátra is...szóval ajánlom hogy hívd el egyik barátod és járjatok gyúrni, mellé meg úszni ha teheted.

2011. jún. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát kicsit kihalt az érdeklődést, de remélem azért még ír majd valaki :)
2011. jún. 14. 18:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!