Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan fogadtassam el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogadtassam el a barátaimmal? Szegény bármit csinálhat, lenézik.

Figyelt kérdés
23 éves vagyok. Összejöttem egy lánnyal. Ő egy kisebb faluban lakik KEM-ben, és hát máshogy nem tudom mondani, de tipikus falusi. Engem igazán egy cseppet sem zavar, szinte tetszik hogy olyan máshogy beszél, nem öltözködik r.bisen, nincs nagy arca, az a mindenkivel kedves természetű, mindig kedveskedni akar, és neki az számít első sorban, hogy másnak legyen jó. Bemutattam a haverjaimnak, még szegény szinte meg sem szólalt, de már tanyasi liba, falusi kisjány jelzőkkel, hol van a gumicsizmád mivel jársz traktorral kérdésekkel bombázták. És ami engem a legjobban meglepett, egyáltalán nem vette magára. Mosolygott rajta, amikor mondtam neki hogy szerintem inkább menjünk maradni akart. Aztán következő alkalommal hozott sütit, gyümölcsöt meg mindent, kedveskedett nekik,ők meg tovább bukóztak vele. És még mindig, egy cseppet sem veszi magára...ez nekem nagyon érdekes, meg érdekelne vajon miért nem? És nem értem, hogy lehetnek ilyen szemét barátaim igazából. Amikor egyedül vagyok kérdezik tőlem mindig hol van a libám a tyúkjaival...egyszerűen ovoda...hogy szerettethetném meg velük? Vagy ilyenekkel igazán törődni sem kéne?...Mit csináljak velük?
2011. okt. 8. 17:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen más a neveltetése. Ez ennek köszönhető. Mindemellett pluszba toleráns és türelmes. Az is lehet, hogy történt már vele hasonló, akkor megtapasztalta és most nem érte váratlanul. Nyilván tisztában van azzal, hogy ő falusi lány, lehet kicsit kilóg a sorból. Tudja, hogy vannak bunkó parasztok a világon és tudja ezt az egészet kezelni. Ennyi. :) Örülj neki, hogy ilyen barátnőd van. Toleráns, türelmes, kedves, másokat is szem előtt tart. Becsüld meg. :)
2011. okt. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Az egyszer biztos hogy nem engedem!:))
2011. okt. 8. 21:01
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

lehet hogy szegény lánynak már nem ez az első esete és nem veszi magára

amúgy meg sztem azért nem vette magára, mert nem akart a barátaid előtt leégetni, ami nagyon tisztelendő dolog

örülj inkább, hogy van egy kedves szép okos bnőd, aki szeret, a hülye haverjaidat meg sz@rd le

2011. okt. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Válassz, hogy ki a fontosabb! A lány, vagy a barátaid. Nekem egyértelmű lenne a válasz, ha én lennék ebben a szituációban!
2011. okt. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!