Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetoválásról mi a véleményetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetoválásról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

tudom, nem ide illik a kérdés de máshol egy hét alatt se kapok választ.

ja, és nem az előző tetkós kérdés miatt tettem fel, hanem mert a héten csináltatom az elsőt és kíváncsi vagyok ki mit gondol a tetkókról :)

19L


2011. okt. 8. 22:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Attól függ: milyen, hol van, mekkora. Egyébként nem szeretem.

20/F

2011. okt. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bocsi, de szerintem egy férfi testen is gusztustalan,a nőin főleg.
2011. okt. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem értek egyet az előzővel,szerintem egyáltalán nem gusztustalat. Férfi testen szexinek találom,persze ha nincs kitetoválva az egész teste/testrésze. Az elsővel viszont egyetértek,hogy nem mindegy hol van és mekkora. Hova szeretnél?
2011. okt. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
csuklóra. a mintát nem árulom el, nehogy valaki rámismerjen:)
2011. okt. 8. 22:50
 5/8 A kérdező kommentje:
az lemaradt h körbe a csuklómon
2011. okt. 8. 22:51
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem a farkamon van egy limuzin... de még ráfér egy ferrari :D:D
2011. okt. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
az elso tetkomat nagyon akartam, de feltem az ismeroseim reakciojatol. most mar 3 nagy tetkom van es nem banom h csinaltattam
2011. okt. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szia! Én is olyasmit akarok! De még 2 évet várok vele! Ha a véleményemre vagy kíváncsi, semmiképpen se csináltass szerintem színeset. Csak egy egyszerű feketét! Én majd ilyet szeretnék : [link]

de tetszene egy bicepsz körüli is! :))

2011. okt. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!