Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a rendőrök járnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a rendőrök járnak szórakozni, ha igen milyen helyekre? Mert rendőrt akarok magamnak.

Figyelt kérdés
Sziasztok!Szóval az érdekelne hogy a rendőrök általában milyen helyekre szoktak járni szórakozni mert rá vagyok kattanva a rendőrökre!Nekem egy rendőr srác kell!De ne olyanokat írjatok hogy csináljak valami büntethetőt stb.!Hanem civilben akarok megismerkedni egyel!Csak nem tudom hogy ők milyen helyekre járnak nem hinném hogy diszkóba mehetnek.
2011. szept. 2. 22:33
1 2
 1/12 DrBadru ***** válasza:
nekem 2 rendős ismerősöm van, 23-26 körüli pasik, és igen: egoisták, nagyképűek, egyszerűen taszító a stílusuk!! nem kell neked rendőr ;D
2011. szept. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

nekem nagyon sok rendőr ismerősöm van....bizonyos munkahelyi összekötések miatt...


keresd azokat a helyeket ahová nem jár a nép...


de legtöbbször otthoni bulikat szerveznek h ne lássák h mennyire seggrészegek!

2011. szept. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
ugyanoda, ahová minden más ember jár
2011. szept. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Komolyan?Szóval bunkók.De az egyik barátnőm megismerkedett egy rendőrrel aki olyan aranyos nem is gondoltam volna róla hogy az!De elég gáz lenne ha mondanám a fiúnak hogy hozza el nekem az egyik rendőr kollégáját!Meg már nem is tudnám neki mondani mert elment továbbképzésre.De szóval azért tetszenek leginkább mert ezt a srácot megismertem és ő tényleg hogy is mondjam rendőr is és ráadásul arany szíve van de hát sajna ő a barátnőmé.
2011. szept. 2. 22:42
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

én rendőr vagyok, és sosem szoktam vele dicsekedni. :)

discoba, meg szabadtéri bulikba járok, néha házibuliba.

de nem kigyúrt, kopasz kommandós rendőr vagyok. :)

2011. szept. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én most a Balcsinál találkoztam, tipi-tapiztam, beszélgettem egy rendőr sráccal (tuti, hogy az volt, megmutatta a jelvényét), a parton találkoztunk este, én éppen egy szórakozóhelyről jöttem, gondolom ő is ott volt, de erről nem beszéltünk, szóval szerintem sima partihelyeken ki tudsz fogni egyet. :) 19L
2011. szept. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen rendőr. Aki elvégezte a fősulit, nyilván értelmesebb. Az én középsulim egy rendészeti szakközép mellett volt. Hát elég sok hülye tahót láttam ott. Sok degenerált, aki azt hiszi magáról, hogy valaki, de ha meglátják az első cigányt, elfutnak és csak akkor van nagy pofájuk ha védtelen bicikliseket kell megbírságolni, vagy idős embereket kilakoltatni. Nyilván ez egy általánosítás, de a többség ilyen. Vagy ha egy hülye éretlen kislány vagy, aki az egyenruhára gerjed, akkor keress egy kukást.
2011. szept. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem abszolút nem az egyenruhára gerjedek csak én is rendőr szerettem volna lenni csak nem jött össze mert mindegy az a lényeg nem sikerült a felvételi és valahogy felnézek rájuk!Nyilván aki tisztin végzett annak jobb a beosztása stb.!22:42-es van barátnőd/feleséged esetleg barátod mert ugye már ez sem kizárt?Lenne kedved ismerkedni?:D
2011. szept. 3. 08:02
 9/12 A kérdező kommentje:
ja de csak ha fiú/férfi rendőr vagy ez 22:42-esnek szólt!
2011. szept. 3. 08:04
 10/12 anonim ***** válasza:

ugyanoda járnak, mint más emberek.

az egyik unokatestvérem rendőr, nagy akvarista és szereti régi magyar rockot, ő pl. néha a haverjaival sörözik. szóval ugyanolyan átlagember.

2011. szept. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!