Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ez így mi volt a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez így mi volt a legjobb barátnőm részéről?

Figyelt kérdés
15/L vagyok, és nem igazán pasizós alkat. Nyáron egy táborban majdnem túlestem életem első csókján. Nagyon boldog voltam. :) Aztán lejött a barátnőm is, és én meg elmeséltem neki. Onnantól kezdve előbújt a lelkizős énje, és érdekes módon csak ezzel a fiúval járkált el beszélgetni. Már ez is zavart, ugyanis ő emiatt a lelkizős dolog miatt mindig népszerűbb volt nálam... De amikor láttam, hogy ölelgeti, meg megfogja a kezét, akkor tényleg rettenetesen éreztem magam. Akkor megint elmondtam neki, hogy ez nekem nagyon fontos. Tegnap volt egy buli ahol a srác és a barátnőm is ott volt. Mikor odamentem elköszönni a barátnőm is ott volt, és vagy 2 percig ölelgette. Meg puszilgatta... Nagyon rosszul esett. És nem tudom miért akar nekem rosszat.
2011. okt. 9. 08:58
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja, kérdeztem tőle, állandóan le akar beszélni a fiúról.
2011. okt. 9. 09:03
 2/9 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle. Amúgy ha nem akarsz semmit a fiútól, akkor ne idegeskedj ezen, ha meg igen, akkor én a helyedben megmondanám a barátnődnek, hogy kattanjon le róla.
2011. okt. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hmm akkor ez máris más. akkor ő hajt rá és fél hogy te megszerzed. Én vagy versenybe szállnék, vagy megmondanám annak az állítólagos barátnőnek, hogy ez rohadtul nem igazságos, és takarodjon el tőle.
2011. okt. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Azért drágám, mert féltékeny rád. Nekem is volt, nem egy ilyen barátnőm...meg kell tanulni (le)kezelni őket. Építsd le vele a kapcsolatot amilyen gyorsan csak lehet, mert ez a kis rihe versenyezni akar veled, és bizony minden pasit le fog nyúlni akiről látja, hogy közelítesz hozzá.

Ne haragudj, ha túl nyers voltam, de az én hibámból kiindulva, nem lépsz ha nem mondja meg neked valaki tárgyilagosan hogy mi a helyzet.


20N

2011. okt. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Akárhányszor próbálok vele beszélni, mindig azt mondogatja, hogy ez nem komoly dolog, és látom rajta, hogy zavarban van a barátnőm. Tegnap láttam őt elmenni a sráccal, és mikor kérdeztem, hogy hol volt, nem mondta el. Azt mondta, hogy engem keresett.
2011. okt. 9. 09:06
 6/9 A kérdező kommentje:
Az ő népszerűsége mellet meg nem is tudom hogy tudnék versenyezni. A sráccal minden reggel egy buszon megyünk, és tök jól elvagyunk, de akárhányszor képbe jön ez a barátnőm, én minden önbizalmamat elvesztem. Sosem voltam olyan népszerű mint ő :(
2011. okt. 9. 09:08
 7/9 anonim ***** válasza:

hazug lotyó:))) mondom....vágd ki, nem érdemli meg, hogy a barátnőd lehessen.


20N

2011. okt. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne is akarj vele versenyezni. Szakközépben a fiúk körében azok a lányok a legnépszerűbbek, akiken látszik, hogy könnyen kaphatók. Te ne ess ebbe a hibába, hidd el, ha onnan kikerülsz teljesen megváltozik majd ilyen téren a világ. Persze lesz egyetem vagy munkahelyed, ott is lesz versengés, de ott már nem a népszerűség miatt. Úgyhogy bírd ki.

Én a helyedben beszélnék a fiúval, elmondanám mit érzek, és ha azt mondja ő is úgy érez irántad, meséld el neki ezeket amiket nekünk leírtál a barátnődről, hidd el el fog távolodni tőle, mert egy buta liba a barátnőd. Tudom, hogy ez nem túl szép dolog, de valljuk be, a barátnőd sem korrekten játszik....


20N

2011. okt. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

20N te vagy a császárnő!!!


igazad van totàlisan.


elmondom hogy a barátomat jóval azelőtt kinéztem magamnak hogy milyen aranyos meg édes mielott osszejottunk volna. honapokkal azelottn egy darabig semlegesen voltunk en a baratom meg az allitolagos baratnom. aki kezdetben sokat volt a baratommal nagy beszelgeteseket bonyolitottak le aztan amikor mar szerelmes voltam allandoan feltekenykedtem persze nem mutattam ki csak magamban. meg amikor a baratom elkezdett erdeklodni irantam akkor a baratnom is sebessegbe kapcsolt. allandoan a baratommal ment ide oda vele beszelgetett. en meg elkonyveltem hogy pedig nagyon kis edes de hat ha egy riherongy utolso ostoba utszeli miatt kepes nem eszrevenni akkor ez nem az en hibam..

aztan egyszer csak fordult a kocka..

:)

azota kiderult hogy a baratom UTALJA a csajt kiakasztja ahogy viselkedik.

2013. jún. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!