Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha megcsaltam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha megcsaltam a barátomat, de úgy h nem naon emléxek rá mert totál részeg vtam és kicsi az esély rá, h megtudja?

Figyelt kérdés
2008. máj. 27. 16:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szia! Ez a te lelkiismereteden múlik!!!!!! Ha szerinted belefér ez a kapcsolatotokba, akkor minden ok. Azt pedig sose vedd biztosra, hogy nem fogja megtudni, mert egy titok addig titok, amíg csak te tusz róla.
2008. máj. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
* tudsz
2008. máj. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
nem emléxek belőle semmire,csak csók volt de ez már nálam megcsalás.. meg hát sztem ha elmondanám akkor vége lenne és azt nem szeretném mert én nagyon szeretem a barátomat!! és nem bírnám ki nélküle!!!
2008. máj. 27. 16:50
 4/12 anonim ***** válasza:
Azt nem értem, ha szereted, hogy süllyedhetsz odáig, hogy megcsald! Efgyébként szerintem mondjad el neki, mert jobb, ha Tőled tudja meg, mint valaki mástól, abból csak nagyobb gond lenne!
2008. máj. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
35%
sztm egy ittas állapotban elkövetett csók nem számít igazi megcsalásnak, attól függ mennyire veszi a pasid ezt komolyan ha megtudná.
2008. máj. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
61%

Kérdezd meg, hogy nem lát-e valami furcsát rajtad.

Ha az mondja hogy nem akkor nincs gáz.

Ha rákérdez hogy miért kérded, mondj valalami ilyesmit: "Kicsit nem karikásak a szemeim?"

Ha dühöz lesz akkor tudja.

Parti fotót nem csináltak rólatok amikor részeg voltál, mert abból megtudhatja.

2008. máj. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha tényleg nem valószínű, hogy megtudja, akkor ne mondd el neki, csak feleslegesen okoznál fájdalmat.


Viszot gondolkozz el azon, hogy miért csaltad meg! Mert ha már így alakult, akkor lehet, hogy nincs minden rendben köztetek. Szerintem inkább erről kéne beszélgetnetek.

2008. máj. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%

Most ezert sokan elitelnenek,de....

NE mond el a baratodnak..sokat a lelkiismeretfurdalas zavar..h jaj mi lesz? Semmi!!!

A kapcsolatom elejen en is megcsaltam a baratom, mert nem bant szepen velem, es ugy ereztem nem szeretett.

Osszefutottam veletlenul a volt baratommal, aki a legnagyobb szerelmem volt eddig...nem tudtam ellenallni.

Soha nem mondtam el, mert tudtam h szakitana...

Most boldog vagyok vele, mert megvaltozott.Most szeretem ot, elfelejtettem a masikat, de soha nem mondanam el.

Mert tonkretenne a kapcsolatom, es most nagyon boldog vagyok vele!

Ugyh ha ugy erzed tobbet nem teszed meg,s veletlen volt, akkor inkabb hallgass s legy boldog vele.

Mert ha megtudja ugyse fog bizni ugy mint addig.

Te meg ne reszegedj le!! S szeresd s ne csinalj tobb olyant. s minden jo lesz.

Mondom sokan megvetnenek, de miert rontsam el a kapcsolatom? Akkor o is hibazott, nekem sszeretet kellett, most megvaltozott en szeretem. Tedd te is ezt es kesz.

2008. máj. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
45%

Én azt mondom, hogy ez egy jó lecke volt neked.

Szerintem NE mondd el - csak akkor, ha konkrétan rákérdez.

Hordozd csak te ezt a terhet, ne aggasd őrá.

És soha többet ne részegedj le.

2008. máj. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd el neki, neked milyen érzés lenne, ha nem tudnál ilyesmiről? Persze ha neked úgy a jobb, akkor nem szóltam semmit. De szerintem ha ő a barátod, joga van róla tudni, és eldönteni, hogy ez számára szakítási ok vagy sem.
2008. máj. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!