Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Titeket mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket mennyire zavar ha egy pasinak erős szőrzet van a lábán ill. karján?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 29. 21:22
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
97%
Imádom.Nincs is szexisebb egy szőrös pasinál.Szerintem tök gusztustalan a csupasz csiga pasi.
2009. ápr. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
az én barátomnak a lábán kissé erős a szőrzet, a kezével nincs gond. És engem egyáltalán nem zavar:) sőt, szerintem férfias, én így szeretem a barátom, ahogy van:)
2009. ápr. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
férfias. :P nekem tetszik. :P
2009. ápr. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy vélem, lábán, karján természetes, sőt vonzó is

Viszont nekem a hónalján már nem jön be, tudom nem minden pasi borotválja ott, de nekem nem tetszik, sem a nemi szerven

Többi helyen jöhet, nincs gond de ez a 2 terület nekem csupaszon jobban tetszik

De ízlések és pofonok

Szóval a válaszom, lábon és karon nem gond, sőt még sexy is :)

2009. ápr. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Egy férfi legyen olyan, amilyennek az Isten megteremtette!! :)) Persze ápolt és tiszta legyen, de a szőrtelenítés felesleges dolog! Sőt attól lesz igazán férfias egy férfi! Egyébként is a magas tesztoszteronszint felelős érte, ami meg ugye nem egy rossz dolog.. :))) Szóval pasik kérlek felejtsétek el a borotvát végre!! Az igazi nőknek nem jön be a borotvált mellkas, láb, stb.!!!
2009. ápr. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Egy férfi ne szőrtelenítsen, hagyja meg azt a megtroszexuális plázakandúrkáknak. Meg nekem. A szőrtelenség nagyon gáz.
2009. ápr. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
78%
Engem a szőrös háttal lehetne kikergetni a világból. A többi nem gond. :)
2009. ápr. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
85%
ha nem szőrös a mellkasa és a háta nem gond;)
2009. ápr. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
91%
Én pasi vagyok boccss! A csajom nagyon izgatonak tartja hogy szörös a hátam , lábam , kezem , fejem , a hónamalját szeretné csupaszon látni , de ezt elbukta !! felesleges dolognak tartom , ugyanugy mint a nemi szervem borotválását !!! Ugy jó ahogy jó !!!
2009. ápr. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
nekem a nagyon nagyon erős szörzet nem jön be , de annál gusztustalanabb nincs ,hogy ha egy férfi szörteleníti a lábát vagy a karját.... pfffuj :D Ha valakinek nagyon szörös a karja / lába ne csináljon vele semmit, emiatt szerintem nem fogja senkisem elhagyni
2009. ápr. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!