Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Debrecenben hol lehet normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Debrecenben hol lehet normális, kedves, egyben szép lányokkal ismerkedni, aki nem cigizik és nem issza le magát rendszeresen és normális párkapcsolatra vágyik?

Figyelt kérdés
2011. okt. 9. 21:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ha gondolod írj privit :) Én ugyan ilyet keresek csak pasiba :P
2011. okt. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

A válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 21:54


Debrecen és Hajdúböszörmény között szoktam buszozni amúgy.


De nincs nekem pofám másokat zaklatni buszon. :)

2011. okt. 10. 18:42
 13/17 A kérdező kommentje:

A válasz írója 93%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:10


írtam privit :)

2011. okt. 10. 18:43
 14/17 anonim ***** válasza:
53%

Hát nem vagy semmi. Élőben nem mersz odamenni egy lányhoz, sem a buszmegállóban, sem a buszon, de egy tök ismeretlen, általad sosem látott lánynak (?) privit írsz. Ha barátnőt szeretnél, akkor bizony meg kell tenned az első lépést. Hidd el, az értelmesebb lányok nem veszik zaklatásnak, ha egy fiú, persze normális szöveggel, odamegy hozzájuk. Felfogják, hogy ismerkedni szeretnél, és ha tényleg értelmes a lány, akkor nem fog elküldeni a fenébe csúnya szavakkal, legfeljebb annyit mond, hogy bocsi, van barátom, és akkor te továbblépsz, vagy bejön a dolog, és elkezdődhet valami. Bátorság! Még mindig azt mondom, hogy jobb az élőben ismerkedés, mint a netes. Nem mondom, hogy a mai válaszoló, akinek írtál privit, nem egy aranyos, rendes lány, de ki tudja, lehet, hogy egy 55 éves perverz. A net mögé bújva bárkinek kiadhatja magát az ember.

Menj ki az életbe, és ismerkedj a valós világban! Menni fog!

2011. okt. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Írj privit, vagy találkozhatunk az Egyetem tér 1nél is, úgy is szinte mindig ott vagyok. (komolyan!) :) 19L
2011. okt. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 21:36


oké, én benne vagyok, írok privit, majd megbeszéljük :)

2011. okt. 10. 21:45
 17/17 anonim ***** válasza:

Remélem látod még, annak ellenére hogy már egy éves a kérdés. A refibe járok, Debrecenben, és a Szilágyi Andaházi lánykoliban lakok. Minden este az a hiszti megy, hogy "Miért nincs normális pasim?" Kb. Szerintem érdemes szétnézni, mert sok szingli lány van, akik normálisak, és komoly kapcsolatra vágynak...

Más kérdés hogy a koli kb olyan mint egy börtön... :S De ha nagyon nincs senki... :D

2012. máj. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!