Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nagyon ciki sztori? (szexel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagyon ciki sztori? (szexel kapcsolatos)

Figyelt kérdés

Picit pukiztam miközben a pasim nyalt ki.Nem volt hangja,de szaga annél inkább.

A pasim nem szólt semmit,csak picit elmosolyodott.

Komolyan ekkolra hülye vagyok ,hogy csak úgy elengedtem a pukit?!!

16/L


2011. okt. 9. 22:13
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
31%
Hát nem tudom, én nem szartam be húszévesen, remélem még 90 éves koromban sem fogok. Mi van veletek lányok?
2011. okt. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki,hogy még nem voltál olyan beteg. Azt meg jól gondold meg,miket beszélsz..sajnos láttam már besz.arni huszonévest,mert rá volt kényszerülve (nővér vagyok). Hát,nem kívánom senkinek. Egyébként nem azt mondtam,hogy mindenkivel előfordul,de nekem már kb. 10 ismerősöm is mondta,hogy járt így. Örülj,hogy kivétel vagy..;D
2011. okt. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
nm semmi...mik meg nem történek az emberrel.
2011. okt. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Selim a trolloló ***** válasza:
36%
Szerintem azért mosolyodott el, mert arra várt hogy mikor kapja telibe egy nagy adag kula... Szégyeld el magad! Környezetszennyező vagy! Esküszö ha kiszakad az ózónréteg nagyon nagy "szarban" leszel!
2011. okt. 10. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
24%
hát én telibe szartam volna a mellkasát
2011. okt. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Miért nem tartottad vissza? Gondolom évek óta vállalsz análszexet is, és már nem zárnak úgy a gyűrűk és szimeringek...



nem vállalok semmi ilyesmit,csak élveztem a dolgot és tisztára elengedtem magam.

szerintem már mással is megtörtént ilyen pukis dolog,és nem akarattal fingtam egy szagosat!

2011. okt. 10. 18:51
 17/19 anonim ***** válasza:
32%

nem kell tagadni, hogy már nem zárnak a gyűrűk és a szimeringek


és a tömítés is szar

2011. okt. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
46%
szó szerint GÁZ :D, amugy ha nem szólt érte akk ennyi, nem bántottad meg ezzel. valsz elég értelmes hozzá hogy tudja hogy ez természetes és bárkivel megeshet. remélem te se csapnál hisztit ha véletlen elfinganá magát szex közben...
2012. febr. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
0%

baszus:D en a baratod helyett ugy pofon vagtalak volna h azonnal belehaltal volna!!!

h lehetsz enyire undorito?

pffujj!!!!!!

2012. márc. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!