Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok a magyar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a magyar tanárnőmbe.23 éves lány vagyok. Veletek volt már hasonló eset?

Figyelt kérdés
Nemrég ismertem meg. Egyik nap alkalmával épp magyar óra következett, akkor még nem ismertem őt, de nem fogjátok elhinni, amint beléptem a terembe, rögtön hatással volt rám.
2011. okt. 10. 00:13
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
60%
LEZBOSZ INVÁZIÓ VAN !!!
2011. okt. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
70%
Kérdező é is voltam már szerelmes a magyartanárnőmbe.Én is lány vagyok.Bár nem rögtön lettem belé szerelmes amint megláttam,de nagyon megszenvedtem vele.Több,mint 1 évig tartott ez az érzés.Te most,hogy állsz vele kapcsolatban?
2012. ápr. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
83%
nem mert nem vagyok leszbi sem bisex plusz hogy a magyar tanarnot utalom mert majdnem megbuktatott..:D..LOL
2012. jún. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
52%
Felejtsd el
2013. jan. 31. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
86%

Én is hasonlót éreztem az egyik volt tanárnőm iránt, lány vagyok. Nem szerelem volt ez, csak hasonló érzés, nagyon szerettem. Hajlamos vagyok egyébként tanárokba "szeretni". Férfiakba is. Ez inkább túlzott tisztelet, fölnézés, rajongás. 14 évesen viszont egy barátnőmbe voltam szó szerint szerelmes, amit máig nem értek......

18/L

2013. aug. 21. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
52%

Nem volt még ilyen eset velem. Soha nem voltam 23 éves LÁNY, aki MAGYARÓRÁRA JÁR...

Hányszor buktál? 5-ször?

2013. okt. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
47%
Velem sose történt hasonló eset. Fiú vagyok, lány még sose voltam.
2014. márc. 2. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
79%

En hetero vagyok, de mar beleestem parszor lanyokba, leginkabb tanaraim v könytaros maca volt, mert annyira intelligensek es csinosak voltak, reszemröl talan inkabb rajongas volt, felszedni nem allt celomban, de folyton lekötött a bamulasuk.Az irodalom meg különösen szexi tantargy egy szep tanarneninek szoval megertelek:)

22L

2014. júl. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
71%
16/18 tudod egyetemen is van magyar szak
2015. jan. 10. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!