Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én miért nem kellek senkinek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én miért nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés

Tudom így kép nélkül nehéz, de azért leírnám.

Szóval én mindent megteszek a külsőmért,mégis keresztül néznek rajtam a fiúk. 158cm/55kg (tudom nem a legvéknyabb de így is már leadtam 15kg-t) hosszú sötétbarna haj,barna szem és szemüveg. Mindennap sminkelek, próbálok divatosan és az alakomnak megfelelően öltözködni. Mégis a pasik sz.arnak rám. Sokszor csak ámulok hogy nálam nagyobb darab csajoknak milyen jó pasijuk van és meg egy rakás szerencsétlenség vagyok,engem még sohase akart senki se megismerni. Eddig két pasim volt az egyiknél én próbálkoztam a másik meg közös ismerős révén jött össze de egyik se tartott tovább 1 hónapnál.

Talán én lennék az a bizonyos fajta csaj aki szó szerint taszítja a fiúkat?:(

17/L


2011. okt. 10. 18:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Egész szép teljesítmény az a -15kg.


Önbizalomhiányod van, és ezt nyilván látja mindenki.


Ha így állsz hozzá, ahogy most ("szinte bármilyen pasi jó lenne..."), össze fogsz futni egy szeméttel, aki csak kihasznál. Lazíts egy kicsit, előbb-utóbb akad egy normális. 17 vagy, nem vagy lekésve semmiről.


26/F

2011. okt. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de én úgy vagyok vele, hogy nekem nem fontos a pénz egy párkapcsolatban. Nem várom el, hogy a fiú fizessen nekem mindent. De ez én vagyok..

Viszont ha úgy érzed, hogy még gyerek vagy akkor jól van megértem. Csak fura volt , hogy mindig ezzel a motorral jöttél.:D De én azt mondom, hogy majd úgy is megtalálod azt akivel szívesen megismerkednél.

2011. okt. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Olyan csaj nincs aki taszítja a pasikat. Nyilván nem mindenkinek ugyanaz a típus tetszik, van aki a molettebbeket van aki a csontikat van aki a vékonyakat szereti. Nem lehet kijelenteni, hogy te egy olyan típus vagy aki taszítja a pasikat. ILYEN EGYSZERŰEN NINCS! Azért nincs senkid, mert nem vagy rendben önmagaddal. Hogy akarsz így pasit? Legyél tisztában az előnyeiddel, hátrányaiddal, fogadd el magad. Ahhoz, hogy ezt, h csináld nincs tanácsom, ezen mindenki végigmegy és mindenki végigszenvedi a dolgot. Kezdj bele.
2011. okt. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Leírás alapján szimpatikusnak tűnsz. Nehéz így elképzelni, de csak az alakod magam előtt látva elismerően bólogatok :) Ráadásul alacsonyabb is vagy talán picit az átlagnál, ami nekem kifejezetten tud tetszeni.:) Szabad megkérdeznem, hogy merre laksz? :)
2011. okt. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Utolsó: Szabolcs-SZ.-B. megye. :)
2011. okt. 10. 20:18
 16/16 anonim ***** válasza:

az alacsony lányok a legjobbak:D különben meg a BMI indexed 22 vagyis a Normális testsúly/magasság közepén vagy pont, ezt a súlyt tartsad, én már 19el majdnem a sovány kategbe vagyok XD Kár hogy nem miskolci vagy tuti tetszenél ^^

f18

2011. okt. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!