Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tudja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tudja, hogy tetszik nekem?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akibe szerelmes vagyok. Tavaly ismertem meg, akkor lettünk mind a ketten elsős gimnazisták. Egy idő után direkt mellé ültem minden órán. Folyton mosolygok, kedves vagyok vele. Amikor most év elején találkoztunk én meg is öleltem őt. Szerintem ő is így érez, de nem vagyok benne biztos. Mit tegyek? Én valljak neki? Vagy neki kéne? Én elég félénk vagyok, nem hiszem, hogy menne :(


Köszönöm az értelmes válaszokat!


2011. okt. 10. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez nem médiumszálló... Ha te sem tudod mit érez pedig egy évig mellette ültél, nekünk honnan kéne tudnunk? Ad valamilyen jelet, hogy tetszel neki vagy ő is szokott mosolyogni rád, kezdeményez beszélgetést, keresi a társaságod? Ha ezekre a válasz igen akkor lépni fog, de ne hajszold magad egyoldalú szerelembe mert akkor k*rva sz*r 3 évnek nézel élebe.
2011. okt. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*elébe.
2011. okt. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, és te is tetszel nekem!
2011. okt. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Első: Tudom, de én tényleg nem értem őt. Nem szeretném magam beleélni, hátha nem úgy érez. Szokott mosolyogni, de nem csak rám. Másokra is. Szóval tényleg tanácstalan vagyok. :'(


Második: Jó volna, ha ezt Ő mondta volna... :)

2011. okt. 10. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!