Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Miért mindig a rosszfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért mindig a rosszfiúkat szeretitek?

Figyelt kérdés
2011. okt. 11. 00:50
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
24%
a 04.57 kor érkező válasz írója, nagyon jól mondja, hogy 35-40 éves korára egy leélt luvnya lesz. Akkor már a kutya sem fog ránézni. Sőt azért sem, mert látszik majd akkor már rajta, hogy görcsösen férjet akar meg gyerekeket. Csak az a nagy baj, hogy a mai lányok nagy többsége is így gondolkozik mint ez a süketnéma(aki leírta, hogy 35 korárig szétkeféli magát)és a férfiak meg addig nehezen tudnak várni, nekik ma kellene nő, csakhát ilyenkor rájuk sem néznem, mert a nők csak dugógépet akarnak, aki milliomos. Legalábbis 20 on éves korban. De majd jön a megdöbbenés hehe.
2011. okt. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
42%
Mert biztos szeretik,ha megalázzák őket,vagy semmibe veszik.
2011. okt. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
69%
Ezt en sem tudom nagyon felfogni, de meg a legjobb baratnom is, aki egy nagyon kedves es kifejezetten okos lany, egy hulye bunko paraszttal jott ossze... Magamat en inkabb a jofiu kategoriaba tennem, de ilyesmikkel mint amit irt feljebb az egyik lany semmi gondom (szex szabadban, lelepni par napra ottholrol), sott meg jo buli szerintem. De erdekes h megsem erdeklek en sem egy lanyt sem, de ha nagy ritkan megesik akkor mindig keson veszem eszre...
2011. okt. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
74%

Én nem értem, hogy a jófiút miért kell összekötni az unalmassal. A páromat én a "jófiú" kategoriába sorolnám, de hogy nem unalmas az is biztos. Kalandvágyó, szereti a kihívásokat, megküzd a céljaiért és szereti a vad szexet. Extrém helyen nem csináltuk még, de arra én nem vágyom. (meg szerintem ő sem, vagy ha igen, majd szól)


Szóval mitől jófiú és rosszfiú valaki?! Szerintem csak a nőkhöz való hozzállásuk és a nőkkel való viselkedésük különbözteti meg őket. Az, hogy mindemellett mennyire unalmasak, izgalmasak, értelmesek, vagy épp buták... Mindegyikből akad itt is, ott is.


22N

2011. okt. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
54%

Nálam alap, ohgy egy nő olvasson. Szeretem az okos nőket. A parti csajok annyira unalmasak. Teszik a szépet, meg a vagányt, de amikor nosza, csapjunk bele, egyből besz*rnak. Ráadásul csak b*szni lehet őket és semmi több. Ami tök jó, csak ezáltal lesznek a tucatcsajok.


A buliban ujjazós srác meg szép történetet írt le, csak fele sem igaz. Ebben biztos vagyok.

2011. okt. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
33%

"Van pénz b@szki! Gazdag apuci kicsi fia kiruccan a bömössel... Ilyenkor szétb@sz az ideg!"


Nagyapám, ki mondott ilyeneket? Jahogy az már elképzelhetetlen, hogy valaki a 21. században amikor valamilyen extrább dologra gondol, akkor az NEM a pénz? Elárulnád, hol írtam bármi ezzel kapcsolatosat? Sehol. Nyugtasd le magad. Külföldre lelépést meg lehet valósítani szinte nulla pénzből, mondjuk egy Ausztriát vagy Szlovákiát. Nem a pénz a lényeg. De ezt te nem értheted.

2011. okt. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg? És pénz nélkül hogy jutsz ki? Kisétálsz? És mit esztek, hova mentek, mit csináltok? Szeritem igaz az idézett mondat. Vagy te élsz álomvilágban és csak szeretnél ilyen pasit.
2011. okt. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Budapesten élek, innen akár ki is lehet sétálni, igen. De nyugodtan ki lehet menni vonattal, ami olcsó, sőt jó időben akár bringával is.

Tudom, a közhelyekben szereplő rosszfiú nem ül fel egy bringára, de ezzel határozottan nem értek egyet, mivel nem az a lényeg, hogy mivel megyünk, hanem hogy ha azt mondom neki, hogy gyere, menjünk innen el egy kicsit, akkor ne problémázzon, max. a főnökét hívja fel, hogy szabadságot vesz ki, és induljunk.

A pénz.. valamire mégiscsak el kell költeni. És talán túl kemény vagyok, de szerintem ha egy huszon-, harmincéves egyedülálló férfinek nem telik arra, hogy kifizessen két éjszakát egy panzióban, az jobban teszi, ha elássa magát. Miből fogja akkor a gyerekeit eltartani, ha saját magát is alig tudja? Családi pótlékból??

Nem várom el, hogy pénzeljen, szó nincs erről, ki tudom én fizetni a magam részét. Csak ne takarózzon a pénzzel.


Na mindegy, a lényeg az, hogy nem a pénz a lényeg. Ha akarja, meg tudja oldani. Csak ha jön egy ilyen ötletem, akkor ne találja ki, hogy miért NE csináljuk meg. Sőt, inkább álljon elő ő az ilyen jellegű ötletekkel. Ez számít, nem a pénz.

2011. okt. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Amit ti, lányok rosszfiúnak hívtok, az igazából az egészséges ember. Az a baj, hogy ez az egész rosszfiú szöveg a filmekből van (honnan máshonnan?). A rosszfiúk teljesen mások, sokszor személyiségzavarosak, elmebetegek stb.


Van még a világon olyan nő, aki nem a romantikusnak hívott vackokban él és abból veszi az élettapasztalatait?


De ne ragadjunk le ennél. Nos kedves 81%-os válaszoló, igen családi pótlékból. Tudod a családi pótlék nem arra van, ohgy teletankljuk a bömöst, hogy drága ékszereket vegyünk, hogy eligyuk, hanem a gyerekneveléshez van.

2011. okt. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Egyet kell értsek az utolsó válaszolóval abban hogy a rosszfiú fogalma eléggé elmosódott és nem a helyes értelemben használják sokszor... De mindegy milyen szót használunk, azt hiszem a valódi kérdés itt az, hogy a nők java része (ami szintén elég relatív, hogy az mennyi is igazából) miért preferálja azokat a srácokat akik nagyképűek, lekezelőek, egoisták, nem is figyelnek rendesen a nőkre... mikor ezzel szemben vannak visszahúzódóbb, de rendes, törődő emberek is.


Először is... a mindig rosszfiúkat/rosszlányokat szeretitek annyira általánosító... Millióféle típusú nő és férfi létezik és mindenkinek más tetszik a másik nemben, ezt nem lehet ilyen könnyen megvitatni. De ha már ennyit rágjuk a témát, hát mondok valamit. Igenis az egészséges embereket írják itt le, mert egészségesekre vágyunk, de manapság, uram bocsá hogy ilyet merek mondani, "jófiúnak" a puhap*csök hívják magukat. Pedig jónak lenni csak annyit jelent hogy tiszteljük embertársainkat és aszerint is viselkedünk, ezen felül nekem aztán mindegy milyen tulajdonságai vannak valakinek. De ne legyen már félős és görcsös és bizonytalan egy pasi, mert az nem férfias és ezáltal nem is egészséges egy férfinál.


Lehet hogy egy rendes fiú többet törődne velem mint a flegma társai, de van amikor ez a dolog is túlzásokba esik. Nem egyszer találkoztam olyan jelenséggel hogy az értelem és kedvesség legkisebb jelére ódákat képesek zengeni egyesek és máris a tenyerükön akarják hordozni a leányzót és/vagy igazából csak az a bajuk hogy kétségbeesetten szeretetéhesek, és azzal hogy idézőjelben "törődnek" választottjukkal, csak a megfelelési kényszerüket oldják.


Nekem ne akarjon senki a kedvemben járni, legyen olyan amilyen, aztán majd eldöntöm, tetszik-e. Ez ennyire egyszerű. De jobban tetszik ha egy pasinak van tartása, méltósága, tisztában van a saját kvalitásaival és nem azon stresszel, hogy hogyan vegyen le a lábamról. Ebbe a kategóriába természetesen a visszahúzódóbb típus is belefér, nem mondtam hogy hencegni kell, de lássam a pasin hogy tudja ki és mit akar...


A pénzkérdéshez meg annyit, hogy mindenki gazdálkodjon a maga lehetőségei szerint, de ne mondja nekem senki hogy egy vonatút a szomszédba olyan drága hogy ne lehessen egyszer realizálni. Senki sem arról beszélt hogy minden nap programot kell csinálni és agyba-főbe költeni amit megkeresett az ember, de akiben annyi lazaság sincs hogy néha spontán döntéseket hozzon és kreatív ötletekkel gazdagítsa a közös élményeket, azzal élvezhetetlen az élet :)

2011. okt. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!