Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ment már valaki ismerőshöz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ment már valaki ismerőshöz, rokonhoz, hogy a háziak otthon meztelenek voltak?

Figyelt kérdés
Vagy csak ugy nyitottak ajtót, milyenek voltak a reakcoók ?
2011. okt. 11. 15:49
 1/6 anonim ***** válasza:
anya gyakran van ruha nelkul, nem is jon hozzank senki 20
2011. okt. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jól néz ki anyukád? Ha igen, akkor én benéznék hozzátok egyszer mikor épp meztelen a kedves mama.
2011. okt. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
sajnos nem ultragáz,sajnállak :-(
2011. okt. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem, de a Family Guyban van egy ilyen rész. :D
2011. okt. 13. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Otthon mi szinte az egész évben meztelenül vagyunk, és igen fordult elő már, ha tudtuk ki jön meztelenül nyitottunk ajtót, de ők tudták, hogy mi meztelenkedünk otthon így ez nem okozott nekik különösebb meglepetést. Ha valaki olyannak nyitottunk véletlenül így ajtót aki erre nem számított ott volt meglepetés, de eddig még mindig pozitívan sült el...
2011. okt. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 mooti ***** válasza:

A kertben mikor csak az idő engedi mindig meztelenül napozom vagy dolgozom. Nálunk a kapu mindig nyitva van és volt mikor csak bejöttek. Volt aki meglepődött de volt akit nem zavarta. Olyan is volt, hogy szóltam azonnal fekapok valamit magamra és azt mondták ha engem nem zavar akkor nem kell mert őket nem zavarja.

Persze volt aki nagyon zavarba jött, olyannál azonnal fekaptam valami textilt.

márc. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!