Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem intim dolog ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem intim dolog ez?

Figyelt kérdés
Eddig ahány albiban laktam, az összes lakótársam a pasija előtt is epilálta magát. Nem zavartatták magukat, ha ott volt a pasijuk a szobában, akkor is nekiálltak epilálni a srác mellett... Csak szerintem furcsa ez? Nem vagyok prűd, de én sosem tudnék a barátom előtt epilálni, borotválni... Nem is titkolom, de azért ne nézze ahogy a lábam epilálom... Valahogy úgy gondolom, hogy senki se szeretné látni, ahogy csomagolják az ajándékot, nem? Ti mit gondoltok erről? L 21
2011. okt. 12. 17:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nálatok van wc ajtó? ^^
2011. okt. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

mi sem zárjuk a wc ajtót mer nincs rajta rigli... nemnyitunk be és kész :O

am engem tökre nem zavarna ha látnám hogy borotválja a lábát barátnőm... és? énis szoktam borotválkozni, mivan akkor, hozzá tartozik egy emberhez hogy nő a szőre és ha nemakarja hogy ottlegyen akk lekell borotválni. lát előtte is lát utána is, tudja miből mi lett. volt h barátnőmnek se volt ideje borotválni a lábát és kicsit szúrós volt, hát ez van, ettől nem ábrándulok ki belőle, ennél azér jobban szeretem... ez nem igénytelenség hanem nemvolt rá ideje, mindenkinek lehet olyan; de az jobban bántana ha lemondaná a talit mert nemvolt ideje leborotválni a lábát, minthogy talin kicsit bökős a lába...

2011. okt. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
az ajtó zárást nem úgy értettem:) hanem úgy h pl. barátnőm pasija nyitott ajtónál pisil és sz.rik, na ez nekem sok. nem azzal van bajom, hogy ki mikor borotvál, hanem hogy hol. én valahogy nem tudnék a barátom előtt, pedig mondogatja, hogy áá nem zavarna... más, mikor egy férfi borotválja pl. az arcát, és más amikor egy nő a punciját...
2011. okt. 12. 18:19
 14/18 anonim ***** válasza:
Intim kapcsolatba belefér. Főleg, ha már együtt élnek, úgysem csak díszcsomagolásban, fellépésre készen látják egymást.
2011. okt. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
nem tudom. barátomat nem zavarná, ha előtte epilálnék, de pl már a (még nem használt, csomagolásban lévő) tampon látványa igen. totál ki tud bukni egy betét reklámon is... utálja ha megemlítem, hogy kell tampont vennem, szerinte ez undi és maradjon intim... szóval inkább nem kísérletezek a borotvával:P
2011. okt. 12. 19:05
 16/18 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom mi ebben az intim. Jó borotva az szerintem nem guszta de most egy epillátor... :D nincs abban semmi ez olyan mint mikor látod hogy megborotválkozik. Együtt jár ez az együttéléssel...
2011. okt. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Egy pár kapcsolatban semmi tabu nem lehet, mert akkor már nem is igazi párkapcsolat. Tehát teljesen normális!
2011. okt. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

én pl nyitott ajtónál szarok, akit nem érdekel ne nézze


amúgy meg a farkát a nyílásaidba rakosgatja nap mint nap, és ezen meg kiakadsz ha látja?

2011. okt. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!