Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Masszázshoz keresek lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Babaolaj kérdése:

Masszázshoz keresek lány alanyokat, de hol vannak?

Figyelt kérdés

Masszázshoz keresek olyan lányokat, akik szeretik, ha masszírozzák. Viszont nem nagyon jelentkeznek...

F33, Bp.


2011. okt. 13. 09:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ismeretlenül ki a fene menne hozzád?

De vannak lányok akiket nyugodtan maszírozhatsz,csak kicsit drágák óránként.

2011. okt. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Majd fizetőshöz megyek?! :) Kössz, nem.


Amúgy fel lehet építeni a bizalmat, nem kell egyből beleugrani.

2011. okt. 13. 09:33
 3/14 anonim ***** válasza:
78%
Bocs, de eszembe nem jutna valakihez elmenni, aki arra keres lányokat,hogy maszírozhassa őket. Minek?
2011. okt. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de kb. ilyenek az őrült sorozatgyilkosok... Mi vagy te, hátfetisiszta?

Biztos, hogy nem mennék hozzád, sőt, kerülnélek.

2011. okt. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én éppenséggel szeretem ha masszíroznak, de így ismeretlenül én se mennék hozzád + öreg is vagy hozzám, ki tudja, lehet, hogy pedofil vagy, vagy bármi. Szóval így nem. Esetleg ha látásból ismernélek és tudnám, hogy normális vagy!
2011. okt. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Természetesen szó nincs sorozatgyilkosról, meg pedofíliáról sem, egy tök normális srác vagyok. Persze neten keresztül egyből a legdurvábbra kell gondolni, s akkor nem ér csalódás.

A bizalom kiépítésére számos biztonságos megoldás van, ezen lépések teljesen rendben vannak a részemről is, hogy legalább látásból ismerjük egymást.


Inkább az lehet a baj, hogy "túl szép, hogy igaz legyen", aztán jönnek a krimikben látott gondolatok, mert ugye, az életben is úgy van.

Viszont, aki kellően bátor az első lépéshez, nem fogja csalódás érni. ;)

2011. okt. 13. 10:22
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért nincs barátnőd? Őt gyakran masszírozhatnád. Lehet, hogy normális pasi vagy, de ez így ilyen formában valóban nagyon hülyén jön ki. A mai világban meg ki tudja. Csak a hírek... Agyonverte, agyonlőtte, leszúrta, megerőszakolta, zsákba csomagolva találták... Ne csodálkozz a reakciókon, mert ez így olyan „cukros bácsis”. Ha egy olyannak veted fel, aki ismer, akkor Ő még bele is egyezhet, bár Ő meg azt gondolhatja, hogy szexet akarsz Tőle. Ha nem akarja, akkor elutasít. Barátnő a megoldás.
2011. okt. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, ha valaki aneten keres "maszíroznivalót" akkor mindenki elgondolkodik azon,hogy miért kell azt az utat választani. Ha tényleg csak maszírozni akarnál,akkor a baráti körödből találnál rá 100 jelentkezőt. Ha ott nem találsz,akkor biztos valami gond van.Akkor jobb,ha ismeretlen nem is megy hozzád.
2011. okt. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én most ebben a pillanatban simán belemennék, mert megveszek, annyira fáj a hátam. De már nem vagyok pesti.
2011. okt. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Jól van, azért csak akad(na) érdeklődő. :)
2011. okt. 14. 22:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!