Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől lesz egy lány normális?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lesz egy lány normális?

Figyelt kérdés
És mitől nem? Ti melyik csoportba tartoztok?
2011. okt. 13. 14:39
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a fiúk véleményét is, ezek szerint lányoktól nem sok válasz fog jönni, legfeljebb rábólintanak.
2011. okt. 13. 15:10
 12/17 anonim ***** válasza:

Egy kérdés. Leszbikus vagy? Csak mert úgy tűnik abból amit akarsz :)

Ha arra gondolsz hogy egy leszbikus lány mit tart normálisnak akkor:

"Lányok! Szerintetek mitől lesz egy lány normális?

Csak mert amúgy igen nehezen fogsz választ kapni lányoktól.

2011. okt. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Belső tulajdonság fontosabb, de azért ne a bajuszos takarítóneni legyen a keletiből.
2011. okt. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Okos, jól lehet vele beszélgetni, nem karrierista, nem iszik, nem dohányzik.
2011. okt. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
100%
Aki azt gondoja magarol hogy normalis az eleve mar nem az. Ojan hogy normalis lany v pasi nincs miven ami nekem mormalis az masnak lehet nem az.
2011. okt. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Leírom a véleményem!

A legtöbb barátom szerint bolond vagyok :D A szó jó értelmében. Nagyon sokat viccelődök, csipkelődök, kötekedek a barátokkal, néha 1-1 beszólás is belefér. Mindenen elcsodálkozok,DE mindig együtt röhögünk egymáson az ilyen "viták" után :)

Viszont olyan is volt már, hogy az univerzum tágulásáról szóló elméletekről beszélgettem hajnali 3kor.

A 2. válaszoló pontjainak abszolút megfelelek.

Ezek után én mégsem mondanám magam normálisnak ;)

Ennek ellenére imádom, hogy ilyen vagyok :)

2011. okt. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 mus musculus ***** válasza:
Nálam a normális az igényessel, értelmessel, jó humorúval és egyedivel egyenlő. Ergo akivel el lehet beszélgetni, baromkodni, kinéz valahogy (ezalatt nem a genetikai szépséget értem, hanem az ápoltságot) és nem divatkövető. Tőlem lehet "ribanc" is, ha nem cseszi át senki agyát, az ő dolga. A káros szenvedélyei sem hatnak meg, bár drogos azért ne legyen. Tudom, hogy nem leszek népszerű ezzel, de én így gondolom. Lány vagyok, megfelelek a kritériumaimnak.
2011. nov. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!