Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak miért választanak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért választanak csúnya nőket?

Figyelt kérdés

Nem szebbek belsőleg, dehogy. De amint mondom, egyre inkább csak ilyet látni. Szoktam nézelődi a bevásárlóközpontokban és átlagos helyes fiúkat látok csúnya, topis, kövér vagy molett lányokkal. Miközben a szép kedves és okos lányok egyedül vannak, vagy nekik jutnak a maradékok.


A pasik önbizalomhiánya miatt lehet ez?

Vagy elromlott az ízlésük?


2011. okt. 13. 16:46
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ez azért van, mert ahogy írtad "a szép és okos lányok" csak válogatnak és válogatnak. MErt várják a nagyon helyes nagyon gazdag és nagyon okos férfiakat, miközben az igazi emberek elmennek melletük.
2011. okt. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
75%
bocs,a 16:46 alatt a kérdezőt értettem. el vagyok kicsit bambulva
2011. okt. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
66%
Mi is imádjuk a beképzelt,magát gyönyörűnek tartó,üresfejű senkiket!Mint amilyen te is vagy! :*
2011. okt. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
64%
Nemcsak a pasik önbizalomhiánya ez, hanem a szép csajoké is...mellesleg a molett csajok felszabadultabbak, mosolygósabbak, jókedvűek. Nem foglalkoznak állandóan önmagukkal, jobban el tudnak velük hülyéskedni a fiúk. ..és valljuk be: ez kell nekik igazán.
2011. okt. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
76%
Molett csajokkal legalább be lehet ülni pizzázni, és pizzát fognak enni, nem salátát :D
2011. okt. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
97%
A kérdezőtől kérdezném. Most komolyan honnan tudod, hogy nem szebbek belsőleg? Lehet valaki ugyan így godnlkozik Rólad és pont ugyanezt gondlja amikor el mész mellette az utcán. Én ezen maximum csak akkor gondlkoztam amikor el voltam keseredve, hogy Nekem nincs senkim. Aztán rájöttem, hogy amig ezen agyalok, addig nem is lesz.
2011. okt. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
10%
csúnya nők jól szopnak
2011. okt. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
46%
Mert azok nincsenek elszállva maguktól!
2011. okt. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
94%

Én állítólag szép vagyok, olyan babaarcú lány, sok visszajelzést kaptam már. DE olyan igazi kapcsolatom még az életben nem volt, pedig nem öltözködöm ribisen (nincsenek is olyan cuccaim, meg nem vagyok én a visszajelzések ellenére sem elégedett magammal). Engem a pasik eddig mindig azonnal ágyba akartak szédíteni. Egyszer az egyikük azt mondta, hogy olyan ártatlan arcom van, és nagyon szeretné megtudni, hogy én magam is ilyen vagyok-e. Vajon ezért?:DD

Mindenesetre szomorú vagyok miatta kicsit:/ Nem panaszkodok na, de én is észreveszem, hogy rendes, tartalmas kapcsolatra inkább választanak valaki mást. Pedig én már annyira vágyom szerelemre:(

2011. okt. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 Dexy ***** válasza:
64%
Sok jó választ kaptál.Annyi a hozzá fűzni valóm : Külső megfog, belső megtart, jó szex hozzá láncol! (Kedvenc idézetem)
2011. okt. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!