Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak miért választanak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért választanak csúnya nőket?

Figyelt kérdés

Nem szebbek belsőleg, dehogy. De amint mondom, egyre inkább csak ilyet látni. Szoktam nézelődi a bevásárlóközpontokban és átlagos helyes fiúkat látok csúnya, topis, kövér vagy molett lányokkal. Miközben a szép kedves és okos lányok egyedül vannak, vagy nekik jutnak a maradékok.


A pasik önbizalomhiánya miatt lehet ez?

Vagy elromlott az ízlésük?


2011. okt. 13. 16:46
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
89%

Én pont fordítva látom.

A szép lányoknak mindig van barátjuk, a csúnyáknak nem mindig.

Egyik lány ismerősöm barátnői közül mindegyiknek van barátja, csak annak nincs amelyik csúnya.


A másik dolog hogy kinek mi a szép. Az a lány aki az egyik haverom szerint nagyon jól néz ki, az szerintem nem szép.

2011. okt. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
66%

Így 30-hoz közelebb (mint 20hoz) én is azt mondom, amit egy korábbi férfitársam: a szép nők mellett mindig azt érzem, hogy folyamatosan fenn kell tartanom a "szintet", hogy megfeleljek neki, mert állandóan csapják neki a szelet mások, és egy szavába (se) kerülne, máris másé lenne. És ahogy az ember halad a korral, fontosabb lesz neki a nyugalom, mint hogy állandóan ezen rágja a kefét, hogy "na ma hány ajánlatot kapott a kedvesem a munkahelyén?" Egyszerűen szívás, tudom, de ez van. És ez nem feltétlen önbizalomhiány, önbizalommal telített embert is simán otthagy egy szép nő, ha van egy tetszetősebb-izgalmasabb, vagy csak simán újabb hím, aki tudja, mikor mit kell mondani. A baj akkor van, amikor a férfiember viszont nem képes lemondani a női szépségről, és nem tudja megtenni, hogy egy kedves, ámde csúnyácska lányt szeressen, mert nem megy... Úgyhogy marad az egyedüllét, a felemás kapcsolatok, a féltékenység, nyugtalanság, és különböző variációik, időről időre váltakozva.


Egyébként szerintem vannak nők, akik szexre, és vannak, akik anyaságra valók. Legalábbis egy adott életszakaszukban.:) Aztán persze az idők változnak... De mindenesetre nem tudom elképzelni, hogy igazán gyönyörű lánynak odaadjam a szívemet, és gyermekeim anyjául válasszam. Ahogy azt se, hogy egy csúnyával éljem meg a szexuális szenvedély csúcsait. That's (my) life.

2011. okt. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
100%

Sokan írták előttem, a szépség relatív. Teljesen igaz.

Saját példát tudok csak mondani. Baráti társaságunkban ismertem meg egy lányt. Amikor először megláttam, bemutatkoztunk, nem volt szimpatikus, sőt nagyon is ellenszenves volt, egyátalán nem tetszett nekem. Aztán az este folyamán elbeszélgettem vele, és rájöttem, hogy Úristen, ez egy tökéletes nő, de idióta voltam, hogy a külső alapján ítéltem! Annyira megtetszett, hogy másnap elhívtam randira, összejöttünk, és azóta ő a NŐ számomra, és már 2 éve együtt vagyunk. Írom ezt úgy, hogy én sem vagyok egy tökéletesen kinéző srác, sőt direkt rondának tartottam magam, de ő volt az aki helyretette az önbizalmamat.

Összegezve: talán az általad említett srácok is találtak egy olyan plusszt az adott lányokban, ami a legszebbé tette számukra, és ezért vannak együtt.

2011. okt. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
Hát, én nem látom magam szépnek. Rajtam is van felesleg, de arányosan, ez viszont a tényen nem változtat.Mégis van, aki közli, hogy gyönyörű vagyok. Na most akkor ő annak lát engem, te valószínűleg nem, ennyi az oka.
2011. okt. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
100%
Én ahogy írtad egy "szép kedves okos" lány vagyok. Mégse vagyok veled egy véleményen. Szerintem mindenki ugyanolyan esélyekkel indul hiszen valakinek én vagyok a szép valakinek meg más... Hagyott már el pasi egy nálam "butább, nem szebb, molettebb" lányért, mégis volt benne valami ami kellett neki és én tisztelem az ilyen lányokat.
2011. okt. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
84%

A szépség relatív fogalom. Ha pedig egy kiló vakolatot felviszel az arcodra, 10 centis lila műkörmöket ragasztasz fel és úgy öltözöl, mint egy hivatásos, még nem biztos, hogy szép vagy.

Az is lehet, hogy már a hangodtól a falra lehetne mászni. Hosszú távra pedig senkinek sem kell egy hülye, beképzelt, felszínes ribanc, max egy-két dugásra, de ugye az ilyenekre az ember nem pazarol el egy párkapcsolatot.

Az állítólagos szép és okos lányoknak pedig nem 50 centivel a föld felett kéne járniuk és nem kéne pusztán a nemiségük miatt különbnek hinni magukat. De ha annyira okosak lennének, akkor ezzel tisztában lennének és nem neveznék a srácokat maradéknak.

2011. okt. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
7%

Töketlennek csúnyabarátnő jár tökmindegy mennyire hasonlít Brad Pittre!

Tökösöknek bombázó jár, ők az alfák, mind1 hogy néznek ki


F18

2011. okt. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
80%

Én mindig is úgy voltam vele, ohgy kizárt hogy ne tetszek egy lánynak se. Olyan nincs. 27F


De ez mindenkire érvényes. Csak ugye mozogni kell a világban, nem csak neten lógni.

2011. okt. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
63%

Mert a szépség relatív. Nem biztos, hogy mindenkinek ugyanaz tetszik, mint neked. Ez olyan, hogy én például szeretem a Skillet Imperfection című számát, de anyám a falra mászik tőle. Vagy csodálkozom, hogy a szép téli bőrcsizmákat miért váltják fel a gumicsizmák, amiket vidéken már évszázadokkal ezelőtt is hordtak?!

Mondom, a szépség relatív. Kinek a pap, kinek a paplan.

Nem biztos, hogy egy molett vagy kövér lány ronda - igen, ismerek olyanokat, akik kövérek, és csúnyák, mégis van barátjuk(mert a szépség relatív!!!), de olyan telt csajokat is, akiknek gyönyörű az arcuk, hajuk, és nagyon csinosak tudnak lenni.

Amúgy nekem sem kellene egy olyan ember, mint te. Az is meglehet, hogy diplomás vagy, és gyönyörű, de lenézel másokat a kinézetük miatt. Ez gusztustalan dolog.

Számomra nem a papírok jelentik az intelligenciát, hanem a megnyilvánulásaid, az, hogy hogyan viszonyulsz másokhoz.

Isten mentsen az ilyen lenéző majmoktól!!! :)

2011. okt. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 A kérdező kommentje:

"A szépség relatív fogalom. Ha pedig egy kiló vakolatot felviszel az arcodra, 10 centis lila műkörmöket ragasztasz fel és úgy öltözöl, mint egy hivatásos, még nem biztos, hogy szép vagy.

Az is lehet, hogy már a hangodtól a falra lehetne mászni. Hosszú távra pedig senkinek sem kell egy hülye, beképzelt, felszínes ribanc, max egy-két dugásra, de ugye az ilyenekre az ember nem pazarol el egy párkapcsolatot.

Az állítólagos szép és okos lányoknak pedig nem 50 centivel a föld felett kéne járniuk és nem kéne pusztán a nemiségük miatt különbnek hinni magukat. De ha annyira okosak lennének, akkor ezzel tisztában lennének és nem neveznék a srácokat maradéknak."


Te vagy a csúnyafiú, ugye? :D


Nem tudom miről beszélsz, de a kikent hülye pitsa olyan távol áll tőlem, mint a Merkúr a Plútótól!

Műkörmöm sosem volt, nem vagyok beképzelt, inkább visszahúzódó. Sosem akart soha senki tőlem csak szexet, ellenben feleségnek már igen. Tehát ne húzzuk már rá a szép nő= ribi és szép nő= szemét téveszmét.


Én mint egy átlagos, sem kövér sem anorexiás, nem topis, nem csicsás, csak egy egyszerű csinos lány vagyok.

Megfigyeltem az embereket és erre jutottam. Persze van hogy nagyon szép fiatal lányt látok helyes sráccal, de én úgy látom, hogy helyes, magas fiúk (18-28 éves) nem szép lányokkal vannak (18-25kb)én ezt tényként megállapítottam, és megosztottam veletek.

Itt érdekes, de a kövér lányokat a srácok lefújjozzák sok kérdésnél, egy-két kivétellel, de miközben a barátnőjük is kövér.

1. a srácoknak nincs önbizalmuk? Arra gondolnak, hogy egy csúnyácska lány senkinek sem kell (ebben hibáznak, mert a nők elkelnek) vagy azt hiszik hogy kompenzálni fognak?

Ismétlem:nem akartam senkit megbántani.

2011. okt. 14. 13:10
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!