Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak miért választanak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért választanak csúnya nőket?

Figyelt kérdés

Nem szebbek belsőleg, dehogy. De amint mondom, egyre inkább csak ilyet látni. Szoktam nézelődi a bevásárlóközpontokban és átlagos helyes fiúkat látok csúnya, topis, kövér vagy molett lányokkal. Miközben a szép kedves és okos lányok egyedül vannak, vagy nekik jutnak a maradékok.


A pasik önbizalomhiánya miatt lehet ez?

Vagy elromlott az ízlésük?


2011. okt. 13. 16:46
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
83%

Még valami: én eddig nem vettem észre, hogy a boltban bárkinek is az arcára lenne írva, hogy belsőleg is rossz... Mert szerinted ugye igen...

És olyat is hol láttál, hogy a kövér lányok sikeresebbek a szép, vékonyaknál? Rólam tudni kell, hogy 90 kg vagyok 173-as magassághoz, szóval én már az arányos, de kövér kategória vagyok. :) Van párom, aki helyesforma is, de 21 éves koromig nem találtam párt magamnak. Még az átlagnál rondább srácoknak sem tetszettem. Én azt láttam, hogy a vékony lányoknak van párja, mindegy, hogy szép vagy sem. Illetve az olyan duciknak, akik nem önbizalomhiányosak.


Szóval, ha engem meglátnál a boltban a párommal, valszeg ugyanarra gondolnál, amit a kérdésben leírtál: mi ilyen pár vagyunk a kedvesemmel. Átlagos, de inkább helyes srác és kövér csaj. Nem romlott el az ízlése, csak szeret engem. Én is őt. Mert hála neki, megtanultam, hogy van, aki ilyen külsővel is elfogad.

2011. okt. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
81%

Tudod Én se vagyok szép sőt vékony se,de van egy párom aki gyönyörűnek lát és pont nagyon nagy ívben leszarja,hogy ki mit mond neki szép vagyok.


De csak ,hogy éljek az Ő szavával,, kicsit csúnyább de teli tányért6 választanál,vagy egy gyönyörű aranyozott üreset?"


És attól,hogy nem vagyok vékony nem azt jelenti,hogy rögtön buta igénytelen és ronda vagyok.Sokszor látok olyan tekintetet aki szintén értetlenkedve néz,ilyen a világ.Aki nem anorexiás műhajas-festett plázap*csa az nem ér semmit.

2011. okt. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem kicsi az önbizalmuk. Egyre kevesebb férfi mer kezdeményezni, mert tartunk az elutasítástól.(én is ilyen vagyok). És a "rondább" nőket lehet hogy lemerjük szólítani és nem félünk attól, hogy megcsal.
2011. okt. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
81%

Hát Én kövéren ismertem a barátom, de az úgy belém van (volt) szerelmesedve!


Még kövéren is én egy "gyönyörűség" voltam neki! Szokta volt mondani, hogy a világ legjobb festője sem tudná megfogni az én szépségem lényegét! *.*


És én annnnyira szeretem őt!

2011. okt. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
Kérdés te mit akarsz látni. Én eddig csak szép lányokat láttam gáz fiúkkal. Valószínűleg azért, mert én mástól félek, mint te...úgy voltam vele, ha ilyen sok nálam szebb lánynak ilyen kevésbé jó kategóriás fiúk jutnak, akkor nekem nincs túl sok esélyem, hogy olyan mellett kössek ki, akit hozzám valónak érzek. :)
2011. okt. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
90%
Én 38 éves vagyok,így van tapasztalatom a párkapcsolatok terén.Volt már nagyon szép,átlagos és picit csúnyácska barátnőm is.Mindegyikben volt valami ami megfogott.A lényeg,hogy sexuálisan vonzódjak hozzá és ne unatkozzunk együtt.A nagyon szép nőktől egy kicsit tartottam,mert attól féltem,hogy valaki elhódítja tőlem és kicsit bosszantó,hogy állandóan valaki csapja neki a szelet.Sokkal nyugisabb az élet egy átlagosabb lánnyal és egy átlagos lánynak én vagyok az álom hapsi. :-)
2011. okt. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hiszem, hogy a férfiak csúnya barátnőt választanának. Lehet, hogy neked nem, de nekik tetszik az a lány, akivel vannak, és ennyi bőven elég. Nem egyforma az ízlésünk. Az meg, hogy belsőleg milyen valaki, szerintem nem nagyon van összefüggésben a szépséggel.
2011. okt. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 A kérdező kommentje:

Jól van na :) Nem akartam senkit megbántani!

16:59 te egy aranyos lány lehetsz, legalább szépen válaszoltál.


Én nem vagyok különösebben szép, de ezen mindig el szoktam csodálkozni.

Persze sajnos a szép nőknek meg a csúnya férfiak jutnak szép lélekkel? :D Vicces, de kezdem elhinni.


Általánosítani nem kell. A magyarok lenézik a szép nőket. Nem tudom miért. A legtöbb szép nő iskolázott, kedves ember.

Attól hogy valaki szép nem kell hogy buta legyen. Sőt általában nem így van. Az egyetemeken is sok okos és szép nő jár.

Ellenben ismerek nagyon sok nőt, akik csúnyák, és ebből kifolyólag valami zavar van a fejükben és állandóan gonoszkodnak, és irigykenek másokra.

Sajnos ezek a nők közül egy sem szép.


Szép az, aki a többségnek tetszik.


A buta tiniket és a plázatyúkokat nem tartom szépnek.

2011. okt. 13. 17:42
 29/51 Walk With Me ***** válasza:
100%

Szerintem is számít a külső, addig a pontig, hogy szépnek találjuk az illetőt, szóval ne jöjjünk azzal, hogy a külső nem számít, mert egy egészséges kapcsolat nem jön úgy létre, hogy a másikat csúnyának tartja az egyik fél. Mint itt előttem is írták; a szépség szubjektív, tehát akiket látsz lehet, hogy igen is szépnek tartják a barátnőjüket.

Amúgy az is lehet, hogy már megunták a meguktól elszállt szép lányokat, és az átlagosabb/csúnyább, ugyanakkor belül sokkal szebb lányokban találták meg a társat.

A párválasztás nem úgy működik, hogy vannak a külsőségi kasztok, mint "bomba", "átlagos", "kövér" és akkor ezek alapján mindenki a magához tartozót választja... jóval összetettebb dolog ez ennél.

2011. okt. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
61%
nem akarok kötekedni, bár nyilván az lesz belőle, de szerintem rossz helyen járkálsz. Ahol én járok ott a szép lányok vagy jóképű sráccal vagy valami "érett" fószerral mászkálnak. Az okos és szép lányok pedig beképzelt se*ggfejekkel.
2011. okt. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!