Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom, hogyan tovább....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, hogyan tovább. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Facen mikor nem volt fent sokat írtam neki de előtte beszéltünk és nagyon aranyosan viselkedett. Beszéltünk időpontokat és egyszer elcsúszott és másnak bepótolta.. Kb. 2-3 hete már nem ír vissza mert gondolom ha visszaírna akkor megint azt hiszi, hogy olvashatná amiket írnék neki. De nem ismertem még akkor és nem értem ezt a viselkedést, hogy egy pasiban mi zajlik le ilyenkor? egyébként meg azt írta nem akar beszélni velem, de akkor miért nem töröl le face-ről?
2011. okt. 14. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:
nem értem az egészet :)
2011. okt. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a szavakat értem. Csak nem áll össze. :)
2011. okt. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 napietus ***** válasza:
mit nem értsz? az, hogy nem akar beszélni vled, azt jelenti, hogy nem akar beszélni veled. nyelvi nehézségeid vannak, mondd? ha 100x írsz neki, akkor sem fog válaszolni.
2011. okt. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 napietus ***** válasza:
azt, hogy mit nem ért, a kérdezőnek írtam, meg ne sértődjetek :) amúgy tleg zavaros, de nem is lényeg a sok bla-bal, ez az egy mondatrész érdekes: "egyébként meg azt írta nem akar beszélni velem".
2011. okt. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!