Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jelent valamit, ha ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelent valamit, ha ennyire vágyom rá?

Figyelt kérdés

Lehet nem jól tettem fel a kérdést.

A munkatársamról van szó. Egy bunkó. De a lelke mélyén, kedves, udvarias, figyelmes.. Ha fiú társaságban van, mindig a "nagy" arcát mutatja, de ha kettesben vagyunk (ami ritka), normális ember tud lenni.

7 éves kapcsolatomnak most lett vége (23 éves vagyok), ez alatt a 7 év alatt abszolút nem is érdekelt senki. Tökéletes párom volt, minden téren... nagyon hiányzik most, mint barátot nem is akarom elveszíteni.

Igazából ez lényegtelen is, csak azt akarom ezzel mondani, hogy talán most fordul velem elő másdoszor, hogy valakire nagyon vágyom. Abszolút nem udvarol nekem, csak néha el ejt olyan szavakat, amiből tudom, hogy nem vagyok közömbös számára.

De lehet, hogy minden lánnyal így viselkedik, aki tetszik neki? Nem tudom.

Csak azt tudom, hogy jelenleg úgy érzem, hogy Ő kell nekem.

És ez lenne a konkrét kérdésem. Ha nem udvarol, legtöbbször bunkó, akkor mi tetszhet nekem benne? (megjegyzem nekem mindig kedveseket mondott az előző párom, udvarolt, bókolt..mindent..ami egy nőnek kell, és ezt el is várom a férfiaktól, h viselkedjenek úri emberként.)

De Ő ennek az ellentettje. Szinte minden éjszaka róla álmodom.

Lehetséges az, hogy mi egymásnak vagyunk teremtve? Mert komolyan mondom, annyira ellentmondásos az egész felfogásom, meg az Ő lénye, hogy már nem tudok mire gondolni.

Ő is tudja, hogy tetszik nekem, ezt érezzük mind a ketten, de nem tudom hogy tovább..

Én nem kezdeményezek.. Most lehet, hogy ő is így fogja fel, vagy nem is akar.

Ha minden nap rengeteget gondolok rá, és még éjszaka is róla álmodom (már jó ég tudja mióta), akkor ő neki is kell rólam álmodoznia..nem? Ezek a dolgok nem kölcsönösen működnek?

Nem vagyok normális.. :)


2011. okt. 15. 15:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy szót sem olvastam el belőle, de jelent! És igazam van.. és ne akarj kérdőre vonni! .. jelent! igen! jelent! ennyi!
2011. okt. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
..további kellemes unalmas órákat kívánok!! Szép napot! ;)
2011. okt. 15. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!