Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyira vágyom már egy pasira!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira vágyom már egy pasira! Szerintetek? (bőv. Lent, fontos) ? 16/L

Figyelt kérdés

Aki szeret engem és viszont szerethetem,akivel közös programokat csinàlnànk,jòl éreznék magunkat.

A baj az,hogy én sehol nem talàlkozom keves,helyes és nem annyira gyerekes fiùval,aki nem a szemre megy,hanem fontos neki a kapcsolat. Olyan magànyos vagyok.Pedig,amikor ide gyk-ra tettem fel kérdést és privàtban küldtem fotòt,aki kért,akkor mindenki azt írta,hogy szép vagyok.Ezen kìvül egyszer voltam bulizni(az sem tetszett:-D),nem civilek,nem iszok,kedves és őszinte vagyok,érdekel a tovàbbtanulàs.Az egészet nem értem.Vélemény?

16/L


2011. aug. 13. 18:42
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
hol laksz ?
2011. aug. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Kati?:OO
2011. aug. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

Bocsi a helyesìràsért telefonnal írok,nehéz kezelni.:-P

Kedves fiùt akartam írni,aki nem a szexre megy.

2011. aug. 13. 18:46
 4/28 A kérdező kommentje:
Nem Kati vagyok,és Zalàban lakom.:-)
2011. aug. 13. 18:46
 5/28 anonim ***** válasza:
ne törődj ezzel a pasi témával. én is ezt csináltam, és tényleg a semmiből jött. már 2 éve senki sem tetszett. (hidd el, idegesítő, ha senki nem jön be neked) aztán elveszettem a szüzességem egy gyors numera alkalmával, és úgy voltam, hogy enegm nem érdekel, hogy ki mit gondol. (nem dicsekedtem ezzel, ne hogy azt hidd) de hirtelen jött a nagy Ő....
2011. aug. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Az utolsó mondatban cigit akartam ìrni.
2011. aug. 13. 18:48
 7/28 anonim ***** válasza:
Szimpatikusnak tűnsz! Kérhetek egy képet? :) F20
2011. aug. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, átérzem a helyzeted. Nem tudom, mennyire vagy nyitott vagy ilyesmi, de talán többször el kéne járnod ide-oda. Nem bulikra gondolok, hanem más, értelmes, nem leiszom-magam-majd-okádok programokra. Valóban nehéz ismerkedni. Esetleg a sulidból nincs senki, aki tetszik, vagy olyan fiú, aki megfelelne neked? Lehet, hogy először csak haverokat kellene keresned, aztán a barátságból átmenne szerelembe a dolog.
2011. aug. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
manapság pont az dominál, aminek te is, én is szöges ellentétei vagyunk: pia, alkohol, sokszor drog is. És mindenhol ez van, én egy egyházi gimnáziumba járok, és ugyanaz megy, mint egy szakképzőbe... 17 éves srác vagyok, és úgyszintén nem volt soha senkim még
2011. aug. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Attól, hogy még valaki nem iszik/cigizik/drogozik, lehet "menő". Bár manapság az a normális, aki ezeket csinálja. És igazság szerint ezek által könnyebben is lehet ismerkedni, szórakozóhelyeken, házibulikon. De szerintem ezek a kapcsolatok nem olyan tartósak, legalábbis én ezt szűrtem le a környezetemből. Ha ismerkedni akarsz, tényleg valami közösségi hely kéne, tánc, talán
2011. aug. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!