Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Több a szép csaj, mint a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több a szép csaj, mint a helyes fiú szerintem. Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy hülyeséget mondtam, de ahogy megfigyeltem, ez így van! Az iskolámban ha három helyes srác van, viszont csini lányokat tudnék mondani egyből 10-et. Ha az utcán is végigmegyek, nagyrészt szép lányokkal találkozom, de nem jó pasikkal. Vagy szerintetek ez hülyeség?:D

16-L


2011. okt. 15. 19:32
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
59%
Jaj, szegény nőket mindjárt megsajnálom. Aha, talán inkább az a gond, hogy egy átlagos nő a férfiak kb. 5%-át tartja jóképűnek, a férfiaknak meg nincs annyi elvárása a külső terén. Nagy butaságot írt még itt vki:D Pattanj már fel egy társkereső oldalra. Még az alacsony kövér nők is magas, jőképű, sportos férfiakat keresnek, a férfiaknak meg nincs ennyi elvárása külső terén. Még hogy a nőknek sok elvárásnak kell megfelelni, jajj szegények :D
2011. okt. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
35%

A sok csini csaj burkolathegyek mögött ott rejlik a romlott ronda énjük! Olyanok mint a rohadt gomba , vagy mint egy több hetes aszalódott büdös zokni! Sok nő nem is olyan szép mint ahogy azt kívülről látni lehet, ennek több pontja is lehet: 1 pont : a mai modern sminkkészletekkel könnyen elrejthetik arcukon kidudorodó ocsmány keléseket, ráncokat,stb. Smink nélkül sok nőre nem hogy rá nem néznénk , de még meg sem böknénk egy faággal sem , attól függetlenül hogy milyen a testalkata.

Ez az egyes álca , ami mögé könnyedén elbújhat egy nő.

2 pont : Mikor meg van a smink (álca) , a könnyedebben játszhatja el a szende , aranyos kislányt teli hazugságokkal! Akinek van takargatni valója kívülről , annak van takargatnivalója bellüllről is! Sok csinos lány beképzelt, számító , öntelt , elégedetlen, bosszuáló és még sorolhatnám Stb....

Szóval az hogy több a szép nő mint a helyes pasi , arra csak annyit mondanék hogy a pasiknak nem kell "álca smink ahoz hogy valakik lehessenek ! Egy férfinak nehezebb a dolga mert neki természetes szépségnek kell lenni ahogy hogy megfeleljen a ronda agyonsminkelt nőknek . Köszönöm puszi

2011. okt. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
62%
+? Az iskoládba meg rossz esetben is járnak 400an... nem vagy te egy kicsit kabbeaf*szom?
2011. okt. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
81%
ááhhhh a pasiknak nincs elvárásuk:D
2011. okt. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
12%

"eperturmix válasza:


ááhhhh a pasiknak nincs elvárásuk:D "


Senki nem írta, hogy nincs, csak azt, hogy a nőknek több van. Szövegértés, Kicsikém. Arról nem is beszélve, hogy a nők kisminkelik magukat, feltolják a mellüket, és felvesznek magassarkút. Csak ébredés után teljesen máshogy néznek ki:)

2011. okt. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
78%

Jé :D aki Baranyában keres helyes srácot írjon privátba:D

am lehet rossz országba/kontinensbe születtetek, pédául ottvannak az Ázsiai országok: a lányok messziről gyakran jólnéznek ki de közelebbről, valjuk be...(ritka a szép lány) viszont az ázsiai fiúk szerintem kevésbé gázosak... jézusom mikről beszélgetek :D

2011. okt. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
52%
ja
2011. okt. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
70%

Most, hogy így mondod, igazad van. :D

Kis városban lakom, alig találkozok helyes srácokkal, viszont szép lányokkal annál többször. :) Vagy csak nagyon finnyás vagyok... :D

2011. okt. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
35%

20:11!


Pont Baranya megyei csaj vagyok... De nem hinném,hogy annak a srácnak én egyáltalán bejönnék...:D

2011. okt. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
31%

Mert a nőknek könnyebb tenni a külsejükért.

Pl a szemöldök rengeteget jelent. Egy lány ki tudja szedni, ha de egy pasi teszi ezt rossz véleménnyel lesznek róla. Vagy. Egy lányak nagyon hosszúkás vagy pont hogy nagyon kerek az arca...vágat olyan frizurát ami jól áll neki, de egy pasinak vagy sima hosszú vagy sima rövid nem tudják archoz igazítani olyan könnyen a hajukat.

Vagy egy lányak nincs melle és nagy a hasa: push-up + olyan fazonű ruhákat hord, de egy pasi általában sima pólót vagy inget hord és pont.

Aztán amit már sokan innak: smink. Na igen...rengeteget jelent.

Szóval összefoglalva a lányoknak könnyebb magukból kihozni a maximumot és sokkal szebbek ha jól meg vannak csinálva és igényesek a külsejüre, ellenben egy fiún nehéz dobni ha nem jó az alap.

Ezért, és tényleg így van...sajnos kevés a helyes pasi, és nagyon sok a szép lány.

2011. okt. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!