Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Több a szép csaj, mint a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több a szép csaj, mint a helyes fiú szerintem. Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy hülyeséget mondtam, de ahogy megfigyeltem, ez így van! Az iskolámban ha három helyes srác van, viszont csini lányokat tudnék mondani egyből 10-et. Ha az utcán is végigmegyek, nagyrészt szép lányokkal találkozom, de nem jó pasikkal. Vagy szerintetek ez hülyeség?:D

16-L


2011. okt. 15. 19:32
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
94%
nem biztos, hogy ami neked nem tetszik, az másnak sem.
2011. okt. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:

szerintem am ez azért van mert a pasik leszarják:

ősmeber (férfi)= kemény vagy azt a csajt kapod ameikat akarod

Ősember (nő)=minél erősebb férfi kell hogy téged válaszon és akkor megvéd téged, ezért úgy kell kinézz ahogy azt ők szeretik (akkoriban ez a dagadtság volt...)

Ez már szinte teljesen átformálódott, kb. annyi maradt meg hogy a pasi szúrja ki a csajt magának (álltalában) és a csaj a kinézetével hívja fel a figyelmet

Nekünk férfiaknak manapság nem kell erősnek lenni, vagy hűdenagyon jól kinézni csak sikeresnek lenni, talpraesettnek, érvényesülünk az életben, érvényesülünk a lányoknál, persze ez alakul és mi is egyre jobban próbálunk jól kinézni de könnyen átlehet esni a ló túl oldalára, pl ha 1 srác kiszedi a szemöldökét, gyantáztat az meleg. A lányoknak kis kortól tolják a szülei hogy jajdeszép, ilyen-oylan szép legyen rózsát a hajába rakják, de 1 kisfiú nemkap karkötőt vagy valami..

2011. okt. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
45%

A kérdező baromságot írt, mert a lányok többsége nagyon ronda!

Például az osztályomban van kb 20 lány, abból csak 3-4 lány nevezhető szépnek. A többi ronda. De az utcán is ritkán látni jó nőt. Szóval ennyit erről.


19:58

Hülyeséget írtál, mert nőnek is smink nélkül, természetesen kell szépnek lennie!


20:04

Ha pancser vagy, akkor ez történik. Ezért kell jól válogatni a nők között!

2011. okt. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
75%

Látom titeket aztán nagyon átver a smink. Én eleve szóba sem állok olyan csajjal, aki erősen sminkeli magát.


Fiúkból meg kb. annyi néz ki jól, mint amennyi lányokból.

2011. okt. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
nos "Kicsikém" a nők miért csinálják ezt? hát hogy tetszenek a pasiknak:) szerintem egy pasinak több elvárása van egy nő felé..ha magamból indulok ki mindenképp..nekem pl elég az hogy szeressen ..:)
2011. okt. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy hatalmas baromság. Attól még, hogy a mai csajok 95%-as úgy öltözködik és viselkedik, mint egy ribanc, egyáltalán nem lesznek jó csajok.
2011. okt. 16. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
fiúk kevesebb szép csajt látnak, a lányok meg kevesebb szép pasit.
2011. nov. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
Ezért van az hogy egy jó pasinak egyserre több csaja is van, csak nagyon jól titkolja (és sok ilyet ismerek) 22/F
2011. dec. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
meddő vita! szerintem nem véletlen, hogy az igazán jóképű fiúknak általában gyorsan cserélődnek a barátnői és nem ritka az egyszerre 2-3 sem. szép nő sok van, jóképű férfi pedig náluk mindenképpen kevesebb! többek között azért is mert a nők sokkal válogatósabbak a külsőt tekintve, így természetes, hogy kevesebb férfit tartanak vonzónak mint amennyi nőt a férfiak.
2011. dec. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
100%

"Ez egy hatalmas baromság. Attól még, hogy a mai csajok 95%-as úgy öltözködik és viselkedik, mint egy ribanc, egyáltalán nem lesznek jó csajok."


Ott a pont. Attól, hogy magukra kennek fél kiló sminket, feltolják a mellüket és kilóg a fél seggük, még nem lesznek szépek.

2011. dec. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!