Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Bejön nektek, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Bejön nektek, ha egy srácnak látszik az adonisz-öve?

Figyelt kérdés

[link]


(a V alakú oldalsó hasizomra gondolok, sajnos nem tudom jobban megfogalmazni :D )


2011. okt. 15. 23:07
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:

lehet, hogy én vagyok eltájolódva, de ha ruha van rajtad, nem látszik ki...;)

amúgy meg teljesen mindegy. 15/l

2011. okt. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
u' mad? R.I.P!
2011. okt. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim válasza:

Zöld, és kerekei vannak, mi az?


Fű. A kerekekről hazudtam


Nyelve zöld, szarva barna, mi az?


Spenót

2011. nov. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim válasza:
v mint vérbosszú
2011. nov. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
52%
na álljon meg a menet! Zyzz pont arról lett híres hogy nem szedett semmit és a kis vékonyká srácból 3 év alat egy ilyen érett férfi lett. sem szteroid sem fehérje se semmi ilyesmit nem szedett! fent van az interneten a története a kalóriatáblázata és az edzésterve.
2012. febr. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
azt meg hozzátenném hogy egy vele született szív betegségben halt meg aminek korábban több tünete is volt és amikor rosszul lett a szauában már nem tudták életét menteni.Személy szerint nekem elég motivációt adott hogy 140KG-san nekiálljak edzeni!
2012. febr. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 Farkas135 válasza:
Benne volt a hírekben is, hogy mitől lett híres és az is hogy használt szteroidokat, bár a barátai tagadják... Egyébként ilyen rövid idő alatt egy vézna 55-60 kilós gyerek nem lesz szteroidok nélkül 95 kiló 3 év alatt... Most nem azt mondom, hogy nincs benne nagyon sok akarat erő meg munka, de az tény, hogy nem tisztán jutott el oda, ahova eljutott.
2012. febr. 18. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim válasza:

csomo képen lehet látni hogy fel volt pufadva

a ciklusok közöt.


zyzzbe inkább az a hatalmas hogy mekora arc volt... és hogy milyen ideologiája volt. nagyon sajnálom hogy ilyen fiatalon meghalt. igy viszont olyan leganda marad aki a csucson halt meg és koronázatlan király marad a /fit/-nek és a MISC-nek

2012. febr. 18. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 Farkas135 válasza:
Azért nem csak az volt benne a nagy, hogy jó arc volt.. Nagyon nagy akaraterő kell ahhoz, hogy egy 45-50 kilós gyerekből így kigyúrja magát 95 kilóra 3 év alatt... Ez szerintem nagy teljesítmény... Nem túl sok olyan ember van, aki hónapokat edz úgy, hogy látja semmi változás nincs 1 grammot nem hízott és folytatja, majd sikeres lesz..
2012. febr. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim válasza:

miért ne fejlődőt volna az elejétől?

abbahagyta a wow-ot és számára az élet lett egy játék, amibe a gyúrássál lépet szinteket.

2012. febr. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!