Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Bejön nektek, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Bejön nektek, ha egy srácnak látszik az adonisz-öve?

Figyelt kérdés

[link]


(a V alakú oldalsó hasizomra gondolok, sajnos nem tudom jobban megfogalmazni :D )


2011. okt. 15. 23:07
1 2 3 4 5
 31/44 Farkas135 válasza:
Ő mondta, hogy jó ideig nem jött rá egy gramm sem... Se zsír, se izom...
2012. febr. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
Igen mindenképp :)
2012. márc. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim válasza:
Persze , már én is lassan 3 éve edzek , és a genetikám is elég jónak mondható .Most vagyok 19 éves .82 kg voltam amikor elkezdtem edzeni , és egy másfél év után szedtem fel 6 kg izmot , így lettem 88 kg (nem zsírosan) , majd két három év után lettem 94 kg , ugy hogy van rajtam egy kicsi felesleg amit ha ledolgoznák se lennék ilyen ....de steroiddal 2x ekkora is akár ,és hangsúlyozom , hogy nem 55-60 kg voltam !!!!!!! akarat erőm nekem is van , meg gondolom ,hogy a gyereknek is volt ,csak hát egy kis segítség volt mögötte ....HÜLYESÉG HOGY NEM SZTEROIDOZOTT !!!!
2012. ápr. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim válasza:
Bedrogozva thaiföldön egy szaunában. pffffff HÁHÁHÁ..ennél nagyobb viccet nem is hallotam :) Tudatlan vagy fiú :) nem volt drog a szervezetében sőt szteroidokra utaló nyomokat sem találtak ;) Vele született szív rendellenessége volt emiatt halt meg. Lányok ti meg ne higgyetek el mindent ! Az a srác nem volt drogos. Ez tévedés. Sokan örülnének olyan testnek. Köztük én is... Nyugodjék békében! Rip Zyzz...
2012. máj. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 A kérdező kommentje:
You're fawkin zeez brah
2012. máj. 31. 15:11
 36/44 _DoM_ válasza:
Jézusom ennyi tudatlan okoskodó embert...Zyzz nem a szteroidoktól halt meg,és nem is attól ,hogy bedrogozva szaunázott! Egy veleszületett szívbetegségben halt meg!
2012. jún. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim válasza:
_DOM_ Így van !!! Sok tudatlan ember csak hajtja a hülyeségét ! -.-" Szánalmas ...
2012. jún. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
U 'mirin, brah?...:-(
2012. jún. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim válasza:
45%

Idióták azt mindenki tudja , hogy szívbetegségbe halt meg.

És vajon mért ? Fa..fejek vagytok , ez a gyerek meg egy B..z.i .

2012. jún. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim válasza:

Csak hogy tudjátok mi az a Steroid , és mit nyomott ez a gyerek ..

Itt a video :


https://www.youtube.com/watch?v=jtty7Gu3jvw&feature=plcp

2012. júl. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!