Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 10- es skálán ahol az 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 10- es skálán ahol az 1 az ujjelvágás az 5 a fejed beütése az ajtófélfába 10 a csonttörés hányas a menstruációs fájdalom?

Figyelt kérdés
2011. okt. 16. 12:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
72%

Nem könnyű elmondani, hiszen egy egészen más tipusu fájdalomról van szó.

Személy szerint nekem borzalmasan szokott fájni, de a legrosszabb talán az, hogy nem csak ugy belenyilal, hanem folyamatosan monoton görcsöl.

Változó, mikor mennyire fáj, de előfordult olyan, hogy elájultam, kivert a viz, olyan fájdalmaim voltak.Máskor inkább csak nagyon kellemetlen.

2011. okt. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
61%

Régebben én is kb 20-asra tettem volna a skálán ezt a fájdalmat, viszont az általad felsorolt dolgokkal összehasonlíthatatlan érzés. A görcs és a szúró fájdalom teljesen más. Kb olyan mintha a belső szerveidet valaki jó erősen megmarkolná és csavargatná, te meg azt várod, hogy vagy elszakadjon benned végre minden és ne érezd tovább, vagy engedje el az illető a szerveidet...


Ha nagyon nagyon hasonlítani akarnám valamihez, akkor kb ahhoz tudnám, amikor csikar az ember hasa, ami mondjuk nem fáj így nem tökéletes példa, de nagyon kellemetlen, pláne ha nem tudsz wc-re menni. Képzeld el ezt egy-két napig, minden csikarásnál fájdalommal úúgy, hogy nem mehetsz wc-re. :) Egyik pillanatban kiver a víz, a másikban ráz a hideg, elsápadsz, hányingered lesz, hirtelen minden bajod van... Na hát ez pont ilyen kinek durvább, kinek lightosabb fájdalommal megspékelve.

2011. okt. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
általában 0-1, de volt már 6-7 is
2011. okt. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
nekem 1-2
2011. okt. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nemtudom milyen a csonttörés, de szerintem más érzés mint ez...Inkább oylan zsibbasztóan fáj, görcsöl, mintha ott megnőne a gravitáció és leakarna szakadni minden szervem :/

7-8..:(

15/L

2011. okt. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!