Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem megy az ismerkedés?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem megy az ismerkedés? Miért nem 'kellek' senkinek?

Figyelt kérdés

El szoktam járni bulizgatni, szép, okos lány vagyok (ez most nem a beképzeltség helye, rövid közvéleménykutatást tartottam :)), de valahogy nem megy az ismerkedés. Pedig nem is vagyok egy \'hideg\' embertípus, mosolygós, barátkozós vagyok. Utoljára 2 éve volt barátom, azóta meg csak egyedül tengetem napjaimat. Ősszel egyetem, de konkrétan nem attól várnék változást, hiszen emberileg ugyanilyen maradok, csak sok-sok új ember lesz módom megismerkedni. Miért van az, hogy buliban is arra a barátnőmre nyomulnak, akinek 3 éve van barátja (pedig se annyira különleges kisugárzása vagy tánctudása nincs) és én senkit se érdeklek? Pedig nem savanyú ábrázattal táncolok, mert nagyon szeretek táncolni, de valahogy én soha senkinek....és kezdem elveszteni a magamba vetett hitemet. Hiába nézek tükörbe és látok egy szép lányt, aki imád fotózni, olvasni, táncolni és filmeket nézni, ha egyszer nem jön semmiféle visszaigazolás. Mit rontok el?


19/L


2009. máj. 1. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg te felhívni a fiúk figyelmét magadra. Pl buli közben ha látsz egy neked tetsző fiút mosolyogj rá kedvesen.
2009. máj. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

Szia

Én egy 21 éves fiú vagyok. Egy lány barátom szerint jól nézik ki, sármos vagyok, jól áll nekem az öltöny bár ezt többen is mondták már, hogy elegáns fejem van na mind1 ez nm lényeg.

3 éve nincs barátnőm, de ezt csak magamnak köszönhetem, mert visszahúzódó vagyok és sokáig elég pesszimista voltam (ezek nem férfias tulajdonságok) az utóbbi pár hónapban próbálok magamon egy kis "tökösséget" , hogy változtassak rajta, mert hát nem várhatom azt, hogy egy lány kezdeményezzen (nincs abban semmi, ha egy nő teszi meg az első lépést, kipróbálhatnád) és, hogy a sült galamb a számba repüljön.

Sokszor én is csodálkozom rajta, hogy nem nagyon keltem föl a nő érdeklődését, de ez biztos azért, mert nincs olyan férfias kisugárzásom és nem tűnök maga biztosnak.

Hú úgy sok felesleges dolgot összehordtam. :)

Próbáltál már társastánc tanfolyamon ismerkedni a legutóbbi barátnőmet ismertem meg, igaz csak másfél hónapig tartott, de több, mint a semmi.

Próbáld ki :)

Ne add fel a reményt, ha azt mondják szép vagy akkor biztos úgy van, ne kételkedj magadban.

Sok sikert:)

Bocs a hosszú hegyi beszédért:)

2009. máj. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak szerinted nincs különleges kisugárzása a barátnődnek és valójában neked nincs. Ha tényleg szép okos, kedves, mosolygós, érdekes lány vagy, akkor az lehetne az ok rá, hogy nincs barátod, hogy nem mégy oda ahol találhatsz, (bár mint írod buliba jársz, ahol a barátnőd például találna pasit), vagy nincs kisugárzásod. Az tényleg számít! Az is lehet, hogy van, csak a barátnődet valahogy jobban észreveszik és nem szerencsés vele együtt bulizni ebből a szempontból.

Viszont, szerintem az is valószínű, hogy nem jó helyen keresel és az egyetemen igenis változhat a dolog, hidd el te is fogsz ott változni, és nem csak új embereket fogsz megismerni, de teljesen más lesz. Én mikor elkezdtem teljesen oda meg vissza voltam, annyi érdekes arc, akikkel lehet értelmesen beszélgetni mégis hatalmasakat bulizunk, és a fiúkból se lesz hiány. Ráadásul az egyetemen valószínűleg olyan bulikba jársz majd, ahol hozzád hasonló egyetemisták vannak, nem a város összes faxa gyereke, 15 éves kortól kezdve.

2009. máj. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ne okold magad!!!! :)

Ha a fiúk nem kezdeményeznek, próbáld meg esetleg te ;)

ha elkezded biztos hogy folytatja :)

szerintem...:)

sok sikert!

2009. máj. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hú, köszi így elsőre ezeket a kommenteketé Próbálom átgondolni :)
2009. máj. 1. 21:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Volna kedved vmikor beszélgetni kicsit? msn?:) -ha gondolod irj privit!:)
2009. máj. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem van párom, de azért elmesélem a sztorit. Én pont az a típus vagyok, akinek nem kellett volna kezdeményezni, mert mindig maguktól jöttek a fiúk. DE érdekes módon azok sosem érdekeltek. Nekem mindig az kellett aki valamiért elérhetetlen volt vagy nem érdeklődött.. Úgyhogy sokszor kellett nekem kezdeményezni ha szerettem volna hogy összejöjjön amit én akarok. Szerintem abszolút jó dolog ha a nő kezdeményez, gondolj bele mindenkinek jólesik ha közli vele valaki hogy tetszik neki, és idővel nő majd az önbizalmad is. Az egyetemre válaszolva az nem jelent semmit, az a fontos hogy valaki jó legyen, nem okos..ugye ugye. Próbálkozz bátran, engem is utasítottak már el, de nem veszthetsz vele semmit hidd el.
2009. máj. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!