Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk szeretik az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk szeretik az olyan lányokat aki nem teszik szét a lábukat mindenkinek? (Lent)

Figyelt kérdés

Arra gondolok hogy pl egy 18-19 éves lány csak egy fiúval volt együtt szex terén és nem olyan hogy ennyi idősen már több pasival is együtt volt....Ti ezt értékelitek vagy mit gondoltok erről?Fiúk és lányok véleménye is érdekel!

És kérlek csak normális válaszokat,véleményeket írjatok.köszönöm :)


2011. okt. 17. 08:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

jó lenne egy ilyen, annyira nem nézne le mert szűzike vagyok legalább

F18

2011. okt. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

hát én 20éves srác vagyok, eddig minden csajt elég könnyen megkaptam, nem kellett 2szer mondani hogy legyen valami.Csak azért jó lenne már egy olyan lány akiért küzdeni kell,nem adja magát könnyen.

Eddig én se igy gondoltam, de jó lenne valakit tényleg szeretni;)

2011. okt. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
szóval nem biztos hogy mindenkinek bejön, nekem pl bejönne:D
2011. okt. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
De jó neked, 15.18! Más srácok a fél karjukat odaadnák ezért!
2011. okt. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Walk With Me ***** válasza:
100%
Szerintem aki komoly kapcsolatot szeretne, annál alap, hogy a lányon ne menjen át a fél város. Azt sem várnám el, hogy nekem hamar széttegye a lábát, mert én is csak egy vagyok a mindenkiből, szóval nem is az, hogy "küzdeni" kelljen érte, de ne siessük el az ilyen dolgokat.
2011. okt. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!