Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért kell mindenkinek fikázni...

Miért kell mindenkinek fikázni a csúnya lányokat/fiúkat?

Figyelt kérdés
Ők is emberek és nem tehetnek róla, hogy így néznek ki..na meg a belső is sokat számít. De ezt sokan nem tudják..
2011. aug. 25. 12:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
erre én is kíváncsi vagyok *-* :$
2011. aug. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Mert az emberek szemetek..

Sétáltam egy fiuval az utcán, és látott egy picit ducibb lányt és tök leszólta:S Én meg jól leb@sztam,remélem többet nm csinál ilyet..

2011. aug. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 emolány ***** válasza:
100%
Szerintem ez nagy szemétség. Tényleg nem tehetnek róla. És bárki lehet olyan és persze az senkinek sem esne jól ha kicsúfolják az embert. Sztem még attól ők is ugyanolyan emberek ugyanolyan érzésekkel.
2011. aug. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
100%
erre én is kíváncsi lennék. engem is sokszor leszólnak. pedig minden barátom szépnek mond. de nagyon nem is érdekel lesz@rom őket mert én ilyen vagyok ha nem tetszik nem kell rám nézni.
2011. aug. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Na most láttam, hogy emolány irt.. Még ezt is elfelejtettem hozzá tenni, hogy még a stílust is meg cáfolják..Miért kell bele avatkozni mindenki más stílusába? Nem minden emos vagdossa magát..Bár elismerem elég hülye az aki vagdossa magát..De ők is érző emberek.. és már nagyon elegem van az ilyen gyökerekből..Engem még nem szóltak le de múltkor unokanővéremmel mentem sétálni ugyebár ő Duci és leszólta egy fiú és oda mentem elkezdtem vele üvöltözni, hogy mit képzel magáról stb. Én mindig is bevédtem az olyan lányokat akik nem lehetnek olyan szépek mint mások..Én se vagyok valami szép de kiállok mellettük és nem zárom ki őket a haveri körből se.
2011. aug. 25. 12:55
 6/15 anonim ***** válasza:
37%
A ducik lehetnének(nem biztos) olyan szépek mint mások és ők pont hogy tehetnek arról hogy úgy néznek ki ahogy.
2011. aug. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én kib*szott ocsmány vagyok, de engem nem bántanak. Szerintem ha valaki olyan szörnyen néz ki, hogy születési rendellenességnek is tűnhet, azt nem bántják igazán. Persze hallom a hátam mögött, de a szemembe senki nem mond semmit. Úgy érzem, sajnálnak. Nem állítom, hogy ez jobb :/
2011. aug. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Van olyan duci, aki nem tehet arról, hogy az, mert betegségtől is lehet....nem magamról beszélek, mert én meg épphogy nagyon vékony vagyok, volt aki emiatt beszólt már, meg kell tanulni úgy öltözködni, hogy a kiemelendő dolgok látsszanak, és oda terelni a figyelmet, ami szép rajtunk. Nekem a hajam nagyon szép és a szemem, azokat mindig előtérbe helyezem, kis melleim vannak, viszont mindenki által szépnek mondott fenekem, így arra helyezem a hangsúlyt. De nagyon haragszok én is azokra az emberekre, akik másokat fikáznak....
2011. aug. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Utolsó:van ilyen valóban, kb 1000ből 1.
2011. aug. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 emolány ***** válasza:
Én is annyi leszólást kapok nap mint nap hogy azt már nem tudnám megszámolni. Mert mindíg az emoval jönnek hogy fúj emos stb. De lassan már megszokom és rólam lepereg. Sztem is elégé szemetek az emberek.
2011. aug. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!