Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Elvileg ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Elvileg ez végett hagynak el mindig a pasik, de nem tudom, olyan zavaró lenne?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok. 16 éves koromban volt egy 2 éves kapcsolatom, azóta tartósabb nincsen. Ennek az oka szerintem az, hogy nekem nincsen sok lány barátom. Sőt, akit a barátomnak mondok, az egy. Plázába, strandra, moziba, buliba mindenhova, általában fiúkkal megyek. Fiú barátom van. Rengeteg. Aminek nagyon örülök, sokkal jobban megértetem magam fiúkkal, elszórakozok velük, még előbb ki is öntöm nekik a lelkem mint lányoknak. Nem tudom miért van ez, pedig egy cseppet sem vagyok fiús lány. A volt barátaimmal is rend szerint szakítás után tartom a kapcsolatot.Már ami tovább tartott pár hónapnál.Mindig békésen szakítunk, ha lehet ilyet mondani, vagy közös megegyezéssel, eddig csak egy kettőnek lett csúnya vége.És nem is érezzük magunkat(én nem, ők állítólag nem)feszélyezve egymás társaságában. Most a legutóbbi kapcsolatomnak azért lett vége, mert(tudta, hogy fiú barátaim vannak csak) ki mentem falura egyik barátomhoz, és onnan elmentünk a helyi kávézóba szülinapi bulira. Folyamatosan hívott, kb 5 percenként, és mivel nem volt nálam a telefonom, vagy nem hallottam, nem vettem fel. Erre jöttek az sms-ek, hogy milyen szemét vagyok meg ez meg az, stb stb. Amikor beszéltem velük telefonon mindig kiakadt, utána vagy órákat be volt sértődve. Hiába mondtam el neki világosan, hogy hiába volt pasi,vagy csak szimplán barát, barátok vagyunk és ennyi. Pedig még ismerte is őket, mert bemutattam őket egymásnak, és utána is. Volt hogy kimenekültem szinte szó szerint falura, pénteken kimentem és csak hétfőn mentem haza, mert olyan szinten kikészített a féltékenykedésével. Beszélni nem lehetett vele, amikor meghallotta hogy a fiúk, vagy a neveket, már elkezdett ordítozni, és végig nem hallgatott volna semmi áron.Aztán amikor mondtam neki, már nagyon tele volt a hócipőm, hogy te jobbra én balra, azzal jött, hogy én soha nem is szerettem, és hogy a volt pasijaimhoz vagy barátaimhoz kijártam d.gni, vele meg ugye együtt voltam. Hihetetlen, számomra ez óvoda...És azt nehezményezte, hogy 4 hónapig voltam vele, és nem feküdtünk le,de velük 1000%-ig biztos benne, azért jártam ki. Amúgy nem hiszem, hogy ennyire nagyon zavaró lenne ez, hogy csak fiú barátaim vannak, főleg ha ismerik egymást, és azért annyira megbízhatna bennem, és egy héten egy napot had legyek a haverjaimmal is, azért nem fordítanék csak úgy hátat nekik, mert bejött egy(rá értve pont) hülye az éltembe. Holott előtte nem telt el nap hogy ne mentünk volna el erre arra. Jah és arról megint szó sem lehetett, hogy esetleg ő is kijöjjön velem, vagy eljöjjön velem amikor találkozom velük...Mit csináljak? Ezzel a kapcsolattal már nyilván semmit, meg nem is akarok, de ezzel a helyzettel...fiúk, tényleg ennyire zavaró lenne az ilyen szitu nektek is? Vagy azért tolerálnátok valamennyire? Előre is köszönöm!
2011. okt. 17. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Az egyik haveroddal kéne összejönnöd, azok nem problémáznának.. vagy lehet, hogy utána ők is. Azért meg kéne értened, ha a pasid folyton viháncolós kis csitrikkel lógna, de csak"barátként" te olyan rohadt jól éreznéd magad?
2011. okt. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Engem egyáltalán nem érdekel kivel barátkozik, ha tudom, hogy csak barátok. Ennél jobban nem tudom bizonyítani, nem tudtam volna bizonyítani, hogy csak haverok vagyunk...és így is már csak egy héten egyszer találkoztunk pont ez végett, aztán már szinte telefonálni sem telefonálhattam velük...vagy msn-en.
2011. okt. 17. 18:23
 3/7 anonim ***** válasza:

Csaj vagyok de azért választ adok

Előszőr is sztem legközelebb rövidebben fogalmazd meg az irandóidat mert lehet hogy válaszolt volna már rég valaki rá csak nincs kedvük elolvasni.:D

De amúgy az hogy sok fiú haverod van egy irtó jó előny mivel van ki megvédjen és mert a fiúkkal ténleg sokkal jobban ki lehet jönni mint a nyávogós csajokkal

Ha nem is vagy fiús ez egy igen jó dolog legalábbis szerintem.A másik ha olyan fiúd van aki rettentő féltékeny és nem bizik meg benned akkor elmehet a pics ába mert ha valaki igazán szeret azzal nem muszály lefeküdni sem pedig féltékenykedni mivel tudod hogy szeret és ennyi elég.:)

2011. okt. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi, megfogalmaztam volna rövidebben, csak nem akartam semmi lényegeset kihagyni, ez a rövid verzió :D Amúgy én is ugyan így érzem...nem tudom miért is lenne baj ha sok fiú barátom van...és írtam, még ismerte is őket, és még ha lett volna konkrét személy akire féltékeny, de nem volt, mindre, egyszerre, azért annyira én sem bírom a strapát. Kb egy véleményen lehetünk szerintem:) Köszi a választ még egyszer!
2011. okt. 17. 18:29
 5/7 anonim ***** válasza:
Rövidítsd le mert nem fogom elolvasni ezt a mesét.
2011. okt. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Legközelebb ne betegesen féltékeny fiút válassz.
2011. okt. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nekem az a véleményem, hogy egyáltalán nem baj, ha sok vagy csak fiú barátod van... nekem is nagyon sok fiú barátom van és csak barát! Szerintem, ha ezt a pasid nem képe megérteni,elfogadni akkor nem is érdemel meg, mert nem hiszem, hogy neki nincsenek lány barátai akikkel szokott bulizni,találkozgatni... ez a bizalmatlanság jele, aminek persze több oka is lehet (pl. ha sokszor járt már úgy h fiú baráttal csalták meg vagy hagyták el), de ezt sztem soha nem szabad egy teljesen már emberre kivetíteni.. persze valamilyen bizonytalanság benne van ilyenkor az emberben, de addig amíg nem adsz okot a félétkenységre,addig csak magát járatja le és azt jelzi, hogy egy éretlen gyerek és nem érdemel meg téged és a bizalmad:)

L/17

2011. nov. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!