Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha itt sír sok pasi, h a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha itt sír sok pasi, h a lányoknak csak a bunkók kellenek, miért van fordítva is így?

Figyelt kérdés

Én tényleg az a szende, természetes külsejű kis félénk szűzike voltam...rám se néztek a fiúk. Ha meg odajöttek, csak szórakoztak rajtam, meg kibolondoztak.

Volt egy barátom, imádtam, aztán egyszer csak dobott sms-ben azzal, hogy engem nem lehet szeretni, talált jobbat.

Idősebb lettem, és most plázacica külsőm van. Sok pasit h.lyítettem, meghívtak italra, meg sütire, ilyenek, és volt aki addig tepert, hogy "jártunk". Egyikkel se feküdtem le, 2-3 hétig szivattam őket, néha nagy kegyesen rájuk értem, meg volt hogy nem vettem fel a telefont...minél szemetebb voltam, annál jobban küzdöttek. Az arcukba mondtam néha, hogy szórakozok a pasikkal - mind azt hitte, ő a kivétel... és amint kezdtem őket sajnálni eszembejutott, milyenek voltak régen velem, mikor ronda voltam.

Nem tudom, miért a bunkóságot szeretik. A rendes srácok közül is sokan. Odajönnek és tűrik hogy kinevessem őket, nem is rövid ideig. Aztán meg mondják, hogy a lányok ezt szeretik...dehát ők is!

Meg a másik, hogy tényleg elég, ha valaki "fullos"?

Mostanra kinőttem ebből a korszakomból hogy szivatom a pasikat, de nem kell semmilyen kapcsolat. de azért szeretném megtudni, miért ez a viselkedés a vonzó. Az elérhetetlenség miatt?


2011. okt. 17. 20:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
h lettél plázacica?
2011. okt. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"Walk With Me válasza:


Én észre szoktam venni az amúgy szép, mégis "szürkébb", csendes lányokat. Persze nem sok ilyennel találkoztam, de én sosem a sminkben, meg a kipakolt mellekben láttam a szépséget.

Lehet, hogy az a sok srác akit kinevetsz aztgondolja, hogy velük nevetsz, vagy mivel szép vagy egyszerűen úgy gondolják, hogy megéri eltűrni a bunkóságod mert hátha megfektethetnek.

Engem biztos, hogy taszítana egy ilyen lány, lehetne akármilyen "fullos"."


Ezért nincs barátnőd! Mert így állsz hozzá a dolgokhoz. Álomvilágban élsz! Túl idealista vagy!

2011. okt. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én ismerek olyan lányt, akinek plázacica külseje van és belsőleg meg értelmes és normális:) Na ehhez mit szólsz?:D

Egyébként, ha velem bunkóztál volna, én tuti otthagylak... Nem vagyok mazochista, hogy olyan szekér után fussak, ami nem vesz fel. 22F

2011. okt. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én mindig is utáltam, ha egy Nö kinevetett.

Volt idö, hogy engedtem a dolgoknak és egyszer betelt a pohár. Nem véletlen érzem magam sikertelennek a csajozás terén, mert egy bunkó megjegyzés után is képes vagyok felállni az asztaltól és ha kedvem tartja, akkor csak angolosan távozom.


Amúgy meg nem elég, ha valaki fullos. Érdekes módon, eddig 2 Nöbe voltam szerelmes és egyikük sem az a fullos Nö volt, akiröl mindenki álmodik, de Ök voltak azok, akik emberszámba vettek és azért szerettek viszont aki vagyok.


Tehát egy szónak is száz a vége, számomra ez a játszadozós viselkedés egyenesen taszító.

2011. okt. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Walk With Me ***** válasza:

21:46


Miért idealizmus, meg álomvilág az, ha nem tud vonzani egy plázacica? Számomra más a szépség. Mindig is taszítottak a tiptopmindenkinekfolyikanyálautána típusú csajok.

2011. okt. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!