Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt olyan lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan lányok, akiknek kimondottan az alacsony fiúk (160-170cm magas) jönnek be?

Figyelt kérdés
2011. okt. 18. 11:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
60%
Amúgy 165 cm az nem egy szép magasság valljuk be :D Én sem vagyok túl magas (175 cm) de legalább már nem abba a tipikus alacsony kategóriába tartozom mert én is az utóbbi fél évben nőttem meg sitty-suttyra :D És kijelenthetem ,hogy sokkal több lánynak jövök be mint azelőtt. Körülbelül 5x annyinak de komolyan, pedig még én is átlag alatti vagyok szerintem. De talán az is számít ,hogy ezzel a magassággal (mert ugyan ilyen magas Chuck Norris!!! CSAK MONDOM!!!) már ki vagyok békülve és elfogadom magam.
2011. okt. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
28%

De ha jóképű vagy meg sportos alakod van akkor még így is van esélyed! Én ismerek olyan lányokat (na jó 2-őt :D) akiknek kifejezetten az alacsony srácok jöttek be és szerintem 10/8-9esek :D És én már túl magas vagyok nekik :D :D Azt mondták jobban tetszettem amikor alacsonyabb voltam.


De ez fehér holló effekt mert tényleg kiesel egy bizonyos női érdeklődési körből amit a saját bőrömön tapasztaltam ,hogy bizony elég jelentős. Mert tényleg lenézik sajnos az embert ami valljuk be érthető(már ha magasabb nálad, mondjuk 170 cm)! De persze vannak kivételek! Szóval nőj inkább még, szerintem megéri. Meditálj rajta sokat hátha megindulsz :D

2011. okt. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:14


Az a baj, hogy én már nem fogok nőni, nem is tudnék.


Az őseim is ilyen alacsonyak. Nem törpék, hanem csak 160-165cm magasak.


21 éves vagyok egyébként és már legalább 3 éve nem nőttem egy centit sem.

2011. okt. 20. 22:18
 14/18 anonim ***** válasza:
75%
nekem nem tetszenek a magas pasik...inkább a 'középmezőny' és az alacsonyak jönnek be.
2011. okt. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
68%
nekem bejönnek. most egy kb. 165 cmes pasiba zúgtam bele.
2011. nov. 12. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

170 cm mióta számít alacsonynak?

Góliátokba vagytok szerelmesek vagy mi?

2012. ápr. 14. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
68%
Nekem kifejezetten azok tetszenek akik maximum 180 cm v az alatt vannak, de leginkább azok akik 165-170 cm-ek. Mondjuk nálam az aki 170 cm még akkor is magasabb ha magassarkúban vagyok:)Anyukám mindig mondja hogy, valami jó magaís sráccal jöjjek majd össze, de hát nekem csak a kicsik tetszenek :DD
2012. máj. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
68%
Nekem is az alacsony srácok jönnek be, a srác akibe jelenleg bele vagyok zúgva kb 165cm körül lehet.. Szóval ne aggódj, lesz olyan lány aki pont ezt fogja szeretni benned. :)
2012. aug. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!