Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Internetes társkeresésnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Internetes társkeresésnél mire kell figyelni? Volt már jó élményetek is?

Figyelt kérdés
Meséljétek el, légyszi! Komoly kapcsolat, esetleg negatív vagy vicces élmény?
2009. jún. 27. 01:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
64%

Leginkább arra kell figyelni, hogy az illető őszinte legyen, mivel így az emberek könnyen hazudnak.


Nekem már több komoly és hosszútávú kapcsolatom is lett netről és mindegyik nagyon jó volt.

2009. jún. 27. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%

Hát, pozitív és negatív tapasztalatokat is tudnék írni, attól függően, hogy tipikusan társkereső oldalakról van -e szó, vagy pedig bárminemű weboldalról, ahonnan megismertem valakit, akivel később összejöttünk.


Nos, az első és legfontosabb nem az, hogy a másik legyen őszinte, hanem hogy te magad légy az. Akármilyen kis füllentés, túlzás, vagy valótlanság rosszul üthet vissza rád. Csak ezután jön az, hogy a másik is legyen őszinte.

Fontosnak tartom, hogy mielőtt eljön a személyes találkozó ideje, tudd, hogy kivel fogsz találkozni. Valamilyen szintem ismerd meg előtte, mert így sok csalódástól, és fölösleges vesződségtől óvod meg magadat. Ez az ismeretség megszerezhető telefonon keresztül is, de e-mailben ugyanúgy, mint valamilyen csevegőprogramon.

Bárki kitehet magáról akármilyen képet, ezt ne feledd. Ezért jó, ha van kamerája, vagy telefonnal készült-, esetleg tablóképe. Mindenesetre nem agyonretusált, és csillivilli ruhában villogó kép, hanem egyszerű hétköznapi.

Akármennyire is őszintének tűnik a másik, még lehet, hogy nem mond igazat. Erről viszont nem tudom, mi módon a legegyszerűbb meggyőződni...

És hogy mire kell még figyelni? Arra, hogy mindig légy egyértelmű és következetes. Ha nem egyéjszakás kalandot keresel, akkor senkinek se kacsingass felé (mert ha az egyik módszer elutasítást ér, akkor kipróbálhat akár mást.) - ez pedig úgy hiszem, fiúkra és lányokra egyaránt érvényes.

Különben nekem volt már komolyabb kapcsolatom is internetről, meg tipikus egyrandis is...

És azt hiszem talán a legkomolyabb az, ami most van, már több, mint fél éve. (Lehet, hogy az a kulcsa, hogy nem társkereső oldalról :D) De ha ennél bővebben is érdekel (tapasztalatok, élmények), akkor keress meg privátban. :)

22/L

2009. jún. 27. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Most hogy így felidézem az élményeimet én is ledöbbentem. Kb másfél éve ismerkedek neten aktívan, de komoly kapcsolatom egy sem volt, viszont rengeteg szex. Legalább 10 csak netről. Tehát, ha szexelni akarsz akkor net, vagy diszkó, ha komoly kapcsolatot...nem tudom folytatni, valaki segítsen :)
2009. jún. 27. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
70%

Könnyű hazudni, és sokan nem komoly kapcsolatért mennek oda (hanem pl. húzni a másikat, bókokra vadászni, ilyesmi).


Meg kell találnod a sok hulladék, spammer, címgyűjtő és hivatásos között azt az egyet, akit viszont TE keresel.


Épp ezért IGAZAT írjál magadról - és ne csak olyan általánosságokat, hogy boldog akarsz lenni, és a hozzád illőt keresed. Ki nem?


De azt se írd hogy majd élőben elmondod. Ha nem vagy képes egy rövid bemutatkozást előadni - akkor mire vagy képes?

2009. jún. 27. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem jó élményem van.

Itt ismertem meg a párom.Pár éve.

Már van közös babánk is,és még tervezünk is.

Szóval születnek a neten igazi kapcsolatok is:))

2009. jún. 27. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
67%
van egy fiú akit egy ilyen társkereső lapon ismertem meg.. ő írt nekem elsőnek furcsa is volt h egy ilyen jó pasi mit keres fent egy ilyen honlapon, de aztán elkérte az msnemet, beszélgettünk kamoztunk, 1 2 hónapra rá taliztunk, és olyan jól sikerült az első tali h elköszönésnél meg akart csókolni.. :) én elutasítottam (akár mennyire is tökéletes csávó) hisz 1 tali.. ez tavaly volt, azóta is mindig beszélgetünk, és nemsokára megint talizunk:) sajnos ő messze lakik, így nemigazán van lehetőség talizni.. :)
2009. jún. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat! :)


Nekem most volt egy netes randim, hát nem a legjobban sikerült, nem olyan volt a pasi élőben, mint msn-en, a gépen ugyanis sokkal bátrabbak általában, élőben meg nem nagyon tudott kibontakozni, úgy érzem... :( De azt azért mégiscsak furcsállom, hogy még csak nem is jelentkezik azóta, legalább annyit írhatna, hogy bocs, nem vagy az esetem v vmi, hát vannak bunkók is, pedig elsőre egyáltalán nem tűnt annak... :S

2009. jún. 27. 14:15
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha nem jelentkezik, te is írhatsz neki pár szót!
2009. jún. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Akkor ebből is tanultál: legközelebb megmondhatod előre, hogy akárhogy is alakul a tali, ne szó nélkül tűnjön el, hanem mondja meg egyenesen, ha nem kíváncsi rád többé. Sajnos erre a pasik maguktól nem mindig képesek.
2009. jún. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Jah, ez igaz! :(

Amúgy írtam neki, de nem válaszolt...hát ennyi!

De azért reménykedem benne, hogy vannak normálisak is, nem csak ilyen gyáva taplók... :)

2009. jún. 28. 22:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!