Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha egyszerre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha egyszerre gyűlölöm és kívánom is?

Figyelt kérdés
A lány 16 éves. Én 22 vagyok. Régebben jártam vele, de már szakítottunk. Most meg összejött vele az egyik haverom, úgyhogy gyakran találkozunk. Gyűlölöm, mert egoista, öntelt, és csak játszadozott velem. Kívánom, mert okos és gyönyörű. A legszebb csaj, akit életemben láttam. Ha meglátom, rögtön az jut eszembe, hogy mennyire megkúrnám. Tudom róla, hogy még szűz, és legszívesebben úgy tenném magamévá, hogy nagyon fájjon neki, és meg legyen alázva. Hogy végre letörlődjön az a magabiztos mosoly az arcáról. Tényleg alig bírok magammal, annyira szeretném alaposan megalázni szexuálisan. Mit kéne tennem? Nektek volt már ilyen? 22F
2011. okt. 18. 15:27
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szép arca van, természetes szépség, alig sminkel. Vékony, és nem túl magas, valahogy nagyon kislányos, de közben meg ott vannak a mellei, meg minden... Nagyon előhozza az ösztönöket.
2011. okt. 21. 20:35
 12/12 anonim ***** válasza:
Egy már biztos: nem tényleg okos csaj, ha szakított veled:)
2011. okt. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!