Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire vagyok az animések...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vagyok az animések ellen?

Figyelt kérdés
egyik osztálytársam multkor behisztizett(nem szószerint ) hogy őt ezért lenézik vagy nem szeretik (ezt énis látom )pedig tök jófej bírom a csajtnemértem mi az oka vagy talán ez ekkora gond lenne valakinél hogy szereti vagy mivan?
2011. okt. 18. 16:42
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

OFF: MI van azokon az animés találkozókon, hogy mindenki így beszél róluk?

ON: Engem nem zavar, ha valaki bírja az ilyeneket, de mivel én kifejezetten rühellem az animéket, velem senki ne próbáljon meg ezekről beszélgetni. 15l

2011. okt. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Menj el egyszer hátha ott megkedveled ezt a stílust.

Amúgy én nem eröltetném,hogy animékről beszéljünk csak megkérdezném hogy szereted-e.

2011. okt. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Nem kifejezetten Rád értettem, csak nekem is van egy pár animés osztálytársam, és hát... Ők nem valami jó arcok. Csak az animékről tudnak beszélni.
2011. okt. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
97%

Az ilyenek általában már általános iskolás korukban furcsábbak voltak mint a többiek, akkor is amikor még nem néztek animéket.Először úgy érzik bennük van a hiba amiért kicsit másabbak mint a társai.Aztán elkezd nézni animéket, és rájön hogy azoknak a nagy része akik tényleg szeretik aza animét és japánt szintén ilyen volt régebben. És ezekkel az emberekkel egyszerűen anime témán kívül is jobban megértik egymást mint másokkal. És egy idő után már berögzül az ilyen emberekbe hogy az animések között megtalálja úgyis a barátait, minek másokkal barátkozni, akik úgyis lenézik..? vagy legalábbis ezt szokja meg az ember.

Szal kicsit antiszociálisaklesznek másokkal szembe.

Tudom, mert én is animés vagyok, és a legközelebbi barátaim is azok. De igazából ritkán beszélük úgy konkrétan animékről, egyszerűen velük jobban megértjük egymást, mert többségü szintén furcsa volt kissebb korukban és nem nagyon voltak barátaik....


Lehet hogy ezzel sokan nem fognak egyetérteni, pedig így van nem a levegőbe bezsélek tapasztalat :)


És kérdezték miért olyan durva ez a con: igazából annyi hogy sok a cosplayer (animékből beöltöznek mindenféle karakternek.(pl: [link]

sokszor elég extrémen néznek ki :D Meg ráadásul, ha egyszer összejön egy animés csapatilyen cuccban, ugye kiéli minden minden animés hülyeségét, és ez elég furcsa lehet azok számára akik nem animések :D


Szóval ezt összevetve szerintem a barátnőd lehet kisé antiszoc.

2011. okt. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
69%

Én HATALMAS animefan vagyok, de velem is lehet sok mindenről beszélni, igazából kicsit más vagyok mint a többi ember mégis Sok haverom van. Osztálytársaim kicsit lenéznek hogy animés vagyok de van még pár magasabb rangú osztálytársam is aki szintén animés ezért annyira nem ellenszenvesek! Huh még az kéne hogy vki megtudja hogy lolicon vagyok (mármint a valóságba az érettebb élvezeteket szeretem, de egy jó hentaiba lehetnek 8 évesek is :P) Nah akkor év végéig hallgathatnám hogy "pedómaci él" :D

Bnőm nem volt (enyhébb sikerek már igen) mert 17éves koromig wowkocka voltam, azóta mintha teljesen más ember lennék, érzem hogy egyre érettebb is leszek, mondjuk a hülyeséget nem fogom kinőni...


F18

2011. okt. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Én szeretem az animéket és a mangákat,meg a japán cuccokat,még conon is voltam(bár azok a dolgok néha kicsit sokak nekem is)...mióta ezeket a dolgokat is megszerettem(kb 6 éve),sokkal kevésbé vagyok előítéletes az emberekkel szemben,mivel ha elárulom például,hogy mangákat rajzolok,akkor már furán néznek rám(bár a barátaim és a barátom is szeretik a rajzaimat,gyakran rajzolok nekik)...szóval tudom,hogy milyen,mikor olyan dolog miatt néznek ki,amit nem is ismernek...nem vagyok elvakult rajongó,nekem ez csak egy hobbi és nem szégyellem
2011. okt. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

19:55

régebben nem kicsit különböztem a többiektől, a legnagyobb különc vagyok óvodától kezdve, a közép suliig... és még is rühellem az animéket ,mint sz*rt.

16/F

2011. okt. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

22:18-nak küldeném:

. . . . . .. . . . . . . . . . . ,.-‘”. . . . . . . . . .``~.,

. . . . . . . .. . . . . .,.-”. . . . . . . . . . . . . . . . . .“-.,

. . . . .. . . . . . ..,/. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ”:,

. . . . . . . .. .,?. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .\,

. . . . . . . . . /. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,}

. . . . . . . . ./. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,:`^`.}

. . . . . . . ./. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,:”. . . ./

. . . . . . .?. . . __. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . :`. . . ./

. . . . . . . /__.(. . .“~-,_. . . . . . . . . . . . . . ,:`. . . .. ./

. . . . . . /(_. . ”~,_. . . ..“~,_. . . . . . . . . .,:`. . . . _/

. . . .. .{.._$;_. . .”=,_. . . .“-,_. . . ,.-~-,}, .~”; /. .. .}

. . .. . .((. . .*~_. . . .”=-._. . .“;,,./`. . /” . . . ./. .. ../

. . . .. . .\`~,. . ..“~.,. . . . . . . . . ..`. . .}. . . . . . ../

. . . . . .(. ..`=-,,. . . .`. . . . . . . . . . . ..(. . . ;_,,-”

. . . . . ../.`~,. . ..`-.. . . . . . . . . . . . . . ..\. . /\

. . . . . . \`~.*-,. . . . . . . . . . . . . . . . . ..|,./.....\,__

,,_. . . . . }.>-._\. . . . . . . . . . . . . . . . . .|. . . . . . ..`=~-,

. .. `=~-,_\_. . . `\,. . . . . . . . . . . . . . . . .\

. . . . . . . . . .`=~-,,.\,. . . . . . . . . . . . . . . .\

. . . . . . . . . . . . . . . . `:,, . . . . . . . . . . . . . `\. . . . . . ..__

. . . . . . . . . . . . . . . . . . .`=-,. . . . . . . . . .,%`>--==``

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . _\. . . . . ._,-%. . . ..`...

2011. okt. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
utolsó köszi a facepalmot :D megérdemlem :D
2011. okt. 19. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :D ja valóban kissé zárkózott de pl igy a folyosón nem hangoskodik meg nem panaszkodik folyton meg semmi..ezért nem volt tiszta DD az előzőeket olvasva: nem tudom hogy lehet rühellni valami olyan dolgot ami tnem ismer valaki (pl énse vagyok vmi nagy espé rajongó de nem utálhatom mert nem ismerem:"D) ,ha meg megnéztek pár ilyet akkor meg tényleg nem szeretik és ezzel nincs is baj mert nem tecchet minden mindenkinek ,de lehet csak szégyellik hogy kisseb korukba őkis nézték a nárútót(amit valjunk be,hogy az tényleg eléggé gyerekes) meg az ilyen "rajzfilmeket"
2011. okt. 23. 00:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!