Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én vagyok ennyire szerete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok ennyire szeretethiányos? 21/F

Figyelt kérdés

Amikor meglátok párokat utcán ölelkezni, csókolózni mindig elönt a fájdalom és sóvárgás, hogy bár lenne nekem is valakim, akivel mindezt átélhetném. Olyan jó lenne egy lányt magamhoz ölelni, megcsókolni és egyszerűen érezni, hogy ő is viszont szeret és szívesen csókol vagy átölel.


Valamiért nem vagyok szerencsés párkapcsolatok terén, nem akart eddig senkivel sem összejönni semmi, akiket kinéztem magamnak. Nem bírom már egyedül. :/


Mindennap gyötör egy rendes, szeretnivaló barátnő hiánya. :(


Mások is vannak így most vagy csak én? Fiúk, lányok kérlek írjatok, jó lenen olyanokkal beszélni, akik megérthetik ezt a kínzó állapotot. Kort és nemet is kérek, köszi!


2011. szept. 3. 19:20
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
35%
nem 88/F
2011. szept. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
60%
mármint nem vagy egyedül 88/F
2011. szept. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak Te, én is. Már nem görcsölök ezen a kapcsolat dolgon, de azért örülnék neki nagyon.


Van kedved ismerkedni írj privit!


20/L

2011. szept. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Velem is ugyan ez van... Csak nekem még bonyolultabb a párkeresés...


Néha már szó szerint fájdalmat érzek az egész testemben, hogy senkihez se bújhatok oda vagy ölelhetek meg...

Eléggé szeretethiányom van.. de nem találok senkit aki tényleg hozzám illene is..


17/L

2011. szept. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Ismerős, hajjaj. Eddig csak egy barátnőm volt, de nagyon rövid kapcsolat volt, meg visszagondolva mintha csak unaloműző lettem volna neki. Azóta senki, még csak nem is tetszik, de bízom benne, hogy majd jön valaki.

19/F

2011. szept. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Kérdező pont így vagyok vele, cdsak én ahhoz is félénk voltam, hogy leszólítsak egy lányt... 19 évm végén járok, de nemrég megismerkedtem egy különleges emberrel. Még külföldi nyaralásom során, akii elmondta mit hogy miért stb... az első a nag számok törvénye... elmondta, hogy megse tudja számolni, hány visszautastást kapott, de ennek ellenée nem csügedt, és mindííg talált magának vkit, akine bejött, így tovább, ne hagyd abba, próbálkozz tovább, és előbb utóbb úgy is lesz egy társad:D
2011. szept. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Sok a helyesírási hiba bocsi.:D (előző)
2011. szept. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Nekem meg épp az a gond, hogy nagyon sok lány megtetszik a városban, mindennap úgy érzem, hogy egy csomó lehetőséget halasztottam el, csak mert nem mertem megszólítani senkit sem...
2011. szept. 3. 19:54
 9/24 anonim ***** válasza:
én is így vagyok vele pedig én még csak 16 vagyok..:):/
2011. szept. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
anyám, én is ezen rágódom... egy cipőben járunk kérdez!
2011. szept. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!