Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vegyetek erőt magatokon férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vegyetek erőt magatokon férfi társaim, miért vagytok ilyen nyámnyilák? (a többi lent)

Figyelt kérdés

16 éves koromban 185 centihez társult 70 kiló,fogszabályzós,pattanásos voltam, a hajam is csak úgy állt, ahogy nőtt magától és nem öltözködtem divatosan. Nem mertem volna odamenni egy lányhoz sem, mert tudtam, hogy úgy is el küldött volna, meg amúgy sem rajongtak körül. Aztán elkezdtem konditerembe járni.

Most 20 évesen a 190 centimhez 90 kiló tartozik, a fogszabályzó lekerült, kifehérítettem a fogaimat, elmentem kozmetikushoz ( járok rendszeresen), a hajam megcsináltattam a manapság oly divatos oldalt és hátul géppel nyírott, fent meg 2 oldalról középre fésült hajat, vettem pár divatos ruhát és valahogy most egész más a helyzet. Manapság már körberajongnak a lányok, önbizalmam is lett rendesen és válogatni is birok.

NE SIRÁNKOZZATOK ÉS ÜCSÖRÖGJETEK A GÉP ELŐTT, VÁLTOZTASSATOK MAGATOKON!!!


2011. okt. 21. 09:21
1 2 3 4
 31/33 Beviz Elek ***** válasza:
A sok futkározósnak: a srác már leírta, hogy a futástól nem lesz vastag a karod. Tisztában van vele. Ő arra gondolt, hogy nem leszel tőle DAGADT
2011. okt. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

Ha annyira faszagyerek lennél, akkor te sem a gép előtt ülnél hülye gyerek. Ezzel a baromsággal pedig csak a felszínes hülye kis ribancokat fogod magadhoz vonzani, de tudod ki hiszi el.


"önbizalmam is lett rendesen és válogatni is birok."


Hmmm...Jobb vagy bal kéz. Ez itt a kérdés. Ez tényleg nagy választék.


Alapból 2 méter magas vagyok, átlagos testalkatom és kék szemem van. Reggel oldalra fésülöm a hajam és nem p.csölök vele órákat és nem kapok sírógörcsöt, ha a szél esetleg szétviszi. Olyan cuccokat hordok, amikben jól érzem magam és nem ilyen idétlen, drága menőnek csúfolt rózsaszín szarokat. Ne ezért az elcseszett, hülye divatért szeressenek és legyek vonzó, hanem azért, aki vagyok.

2011. okt. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

10:55

érdekes én ugyanezt látom nőben, egyébként a véleményem is ez. a kérdező vagy kamukislány vagy tényleg ilyen idióta


11:27

a lányokban is ugyanez a taszító, csak a pénisznagyobbítás még nem olyan rutinos és látványos mint a mellműtét.


11:54

ez kamu, ilyen nő nincs is :D


12:51

jó csak ugye ironikus módon senkinek nem jut eszébe egy lányon kívül, hogy nem ilyen metroszexuális módszerekkel kell férfit játszani, hanem esetleg agyra kéne gyúrni...


14:30

ez hülyeség arról a részről ha valaki igényes sportos vidám srác, de nem talál magának mert nincs olyan lány akit szerethet. ha csak nem alább adja.


22:44

na itt egy férfi

2011. okt. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!