Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor beszélgessek vele, s...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor beszélgessek vele, s hogyan? 15/F

Figyelt kérdés
VAn 1 lány az osztályban, szoktunk beszélgetni, nem olyan sokat, de szeretnék vele jobban megismerkedni, mivel nagyon tetszik.Sokszor mosolyok rám, és én is vissza, meg minden, csak nem tudom hogy mikor és hogyan beszéljek vele többet? Mert ha kicsengetnek megy a barátnőihez, ha vége a sulinak megy haza busszal(én is, de én bentmaradnék miatta) nem tudom, hogy miattam bent maradna-e, beszélgetni, vagy , hogy hogy marasztaljam ott, és hogyan? vagy valami másik alkalom, amikor tudnék vele beszélni?Egész nap rá gondolok, ki sem megy a fejemből, fb-n vmi hülyegyerek irogat neki, h szereti meg ilyenek, ő nem írja vissza, csak flörtölget vele, ami annyira elrontja a kedvem.. Fb-n v msn-en még nem szoktam vele beszélni, lehet, hogy kellene, szerintetek? Mit csináljak? :S Néha tiszta rossz hangulatom van egész nap miatta, mert csak ő jár a fejemben, és nemtudom, hogy mit tegyek.. :(
2011. okt. 21. 15:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
próbálj meg mellé ülni az iskolába, és beszélgetni vele, illetve iskola után vele menni haza a buszon, esetleg fb-n is írj rá és próbálj a közelíteni felé, hiszen nem tudja, hogy tetszel neki, így ő nem tudja, hogy ez zavar téged.
2011. okt. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ott ül előttem, oda ülök én mellé ha kell, de nem ott lakom ahol ő, és teljesen másfelé megyek haza, másik busszal, a buszra is a haverjaival megy.. :S
2011. okt. 21. 15:32
 3/11 A kérdező kommentje:
egyébként lehet, hogy tudja, h tetszik neki, és még az is megkockáztatható, hogy én is. Jelekből ítélve.. :D
2011. okt. 21. 15:33
 4/11 A kérdező kommentje:
lehet hogy tudja, h tetszik nekem*
2011. okt. 21. 15:33
 5/11 anonim ***** válasza:
lehetne egy kérdésem? a lánynak a keresztneve B-vel kezdődik? :P
2011. okt. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
nem :P
2011. okt. 21. 15:55
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem az órán próbáld meg neki megsúgni.

Amúgy mi annak a lánynak a vezetékneve? 15/F

2011. okt. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De mit súgjak meg neki? Lehet lerázna, ettől félek, am még eddig barátnőm sem volt.. :S
2011. okt. 21. 16:14
 9/11 A kérdező kommentje:
Félek kiírni a vezetéknevét, mivel abból a névőb kevés van, és lehet, ha nézegeti az oldalt, rájön xD :D C-vel kezdődik
2011. okt. 21. 16:14
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor fb-on írdd meg, hogy suli után szeretnél vele beszélni.Amúgy nekem sem volt még barátnőm.
2011. okt. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!