Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan beszélgessek vele? 15/f

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan beszélgessek vele? 15/f

Figyelt kérdés
Tetszik az egyik oszt társam(fiú vagyok és 15), bejárós vagyok, ő ott lakik, ahol tanul, de busszal jár a suliba, ezért ha vége megy haza, és én is. Ezért akkor nem tudok vele beszélgetni. Suliban csak 1 kicsit, ez szünetenként 1-2 mondatot jelent. Nem tudok vele kettesben lenni, mivel a barátnőivel van. Fb-n, ha ráírok, akkor alig ír valamit, én állandóan kérdezgetem, de ő csak 1-2 szóval válaszol. Folyton mosolygunk egymásra, meg lebukott már 1-2x meg én is, hogy néztük egymást. :D Ezért merem feltételezni, hogy én is tetszem neki. Ha megkérdezném, hogy megvár-e a suli előtt, mert beszélni akarok vele, félek, h lepattintana, mivel ez elég nyomulós sztem, meg am sem merem megkérdezni.. :S Mit tegyek? Fb-n meg flörtölget 1 sráccal, igaz nincs köztük semmi, de nagyon elrontja a kedvemet, meg az is, hogy suliban tapad rá 1-2 fiú. Szerintetek? :S
2011. okt. 21. 21:45
 1/4 Hailey13 ***** válasza:

hát nem is tudom, elég ellentmondásos, ha nekem valaki tetszik akkor nem csak egy-két mondatot beszélek vele, és sokat írok neki facebookon ha már ez a téma. viszont ha nem tetszenél neki nem mosolyogna rád, és nem nézne.

na, a lényeg: igenis kérdezd meg hogy megvár-e. egyáltalán nem nyomulós! és ha még azt mondja hogy nem tud, mert mennie kell haza, ne törj le, nyugodtan hívd el hétvégén (itt az alkalom)!

te vagy a férfi!:D neked kell valamit lépni. lehet hogy ő is erre vár.

ha meg kiderül hogy nem tetszel neki, akkor legalább időben megtudtad, és nem kell az idődet rá pazarolnod (csúnyán fogalmazva):D

na sok szerencsét:D

2011. okt. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
háát nemtom:/
2011. okt. 21. 22:20
 3/4 anonim ***** válasza:
oda mész hozzá, és megmondod neki hogy bejösz neki, most két esélyes a dolog, (vagy más szempontokból 6 de az más) ha sikerül nyersz WIN, ha nem akkor meg annyiba hagyod és csá, úgyse veszíthetsz semmit.. most hogy besz@ri vagy arra meg ne gondolj, én is így szoktam:)
2011. okt. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
de oszt. társam, ezért ha beégek lehet h elmondja a többieknek.. nem valószínű, de ha elmondja 1-ik barátjának akkor azok lehet kimondják.
2011. okt. 22. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!