Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy jöjjek ki jól ebből?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jöjjek ki jól ebből?

Figyelt kérdés
Ma azt hazudtam az osztálytársaimnak, hogy van egy lány, akivel összejárunk dugni. Elhitték a mesét, de egyből elkezdtek kérdezősködni, hogy ki az, hova jár. Annyit elárultam, hogy melyik iskolába jár, de nevet nem mondtam. Azt mondtam, hogy nem akarok szemét lenni a lánnyal, hogy elárulom a kilétét. Szerintetek, hogyan folytassam a történetet, ha hétfőn tovább faggatóznának? Azt nem akarom mondani, h már nem járunk össze, mert az feltűnő lenne sztem.
2011. okt. 21. 17:55
 1/7 Smartguy86 ***** válasza:
Aztán minek mondtál ilyet? Ha már hülye voltál, viseld a következményeket. Úgyis ki fog derülni, tökmindegy. Jól akkor jöhetsz ki belőle, ha bevallod, hogy csak kamuztál. Akkor még talán megvan az esélyed rá, hogy emberszámba vesznek.
2011. okt. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már hogy derülne ki? Biztos, hogy nem vallom be.
2011. okt. 21. 18:01
 3/7 anonim ***** válasza:
csináld úgy h viccnek tűnjön: pl. háhá srácok jól bevettétek :D vagy vmi hasonló
2011. okt. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
egyszerű. mondd nekik hogy ez egy próba volt, elég jó titoktartók-e. le akartad őket tesztelni, továbbadják-e, magyarul megbízhatóak-e vagy sem. én is mindig ezt csinálom
2011. okt. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

mond azt : Jól dugunk!

bombanő nagy csöcsökel!

szinte erőszakolom!

szopik is ám!

nem mondom meg a nevét mert az titok!

...


ilyeneket!

2011. okt. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Semmi kozotok hozza!!! en ezt mondanam
2011. okt. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Milyen egy szemét állat vagy..hitegetsz, aztán semmi nemigaz belolle....Csak fapocsuu vagy:)) hetfon az egesz osztaly tudni fogja, so ki is nyomtatom ezt a beparazast reszedrol...huu e szivni fogsz ocsi.
2011. okt. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!