Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Maradjak otthon?

Figyelt kérdés

Arról lenne szó,a párom mikor összejöttem vele dohányzott.Na most én megfogadtam,h soha senkivel aki dohányzik nem állok össze.Mégis megtörtén(titkon remélvén h ugyis leszokik róla)Kb 8 hónapba telt,h leszokjon amibe persze közbejátszott az is h asztmás lett:(

A lényeg h megigérte h végleg leteszi.

Ez ment is kb fél évig,de amikor haverokkal összejön vmi nagyobb eseményre akkor nemtudja megállni h ne gyujtson rá.Megkérdezte h el-e szivhatja,én mondtam h ne erre elment és a hátam mögött elszivta.Ezzel nagyon megbántott és ezt nagyon jól tudja.Töbször is volt ilyen és mondtam neki h vagy a cigi vagy én.(már több mint félvéve megkérte a kezem).Akkor aztmondta h én.

NAmost holnap megyünk sátorozni a haverjaival és tegnap kérdeztem töle este h ugye nem fog cigizni velük mire a válasz az volt h :NEMTUDOM.Ebböl persze vita alakult ki.

Aztmondta h akk inkább ne is menjek vele.

Reggel persze meg mondta h miket pakoljak össze.

MOst mi legyen???HAggyam a fenébe had cigizzen?NEkem nagyon rossz látni:(

Vagy ne menjek el vele.

NEm szeretném h visszaszokjon.

Mit csináljak?????


2010. júl. 21. 12:33
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Amugy én Nö vok(aki aggódik)

CSak h tiszta legyen.

2010. júl. 21. 12:34
 2/15 A kérdező kommentje:
Bocsánat!Most nézem h egy-két betü kimaradtxD
2010. júl. 21. 12:36
 3/15 anonim ***** válasza:

Én nem bírom elviselni a dohányosokat (a füstöt és a ruhájuból áradó bűzt). De nem is jegyeztem volna el magam iylen körülmények között.

Jogom van egészséges környezetben egészséges pasival élni.

2010. júl. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Vagy elfogadod,vagy elhagyod,de erőszakkal nem tudod leszoktatni,max elhidegül tőled az állandó cseszegetés miatt.

Ha le akar ugy is le fog de ehhez az ő akarata kell nem a tiéd.

2010. júl. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
hát ez necces én valszeg elmennék és valahogy megpróbálnám megkérni a barátait h ne kísértsék vagy milenne ha elintéznéd h "véletlen" ne otthon hagyja a cigit.
2010. júl. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Nincs cigije!!!!

Nincs is otthon és nála sincs soha.

Pont ez az,h mindig megkínálják.:(

2010. júl. 21. 12:39
 7/15 A kérdező kommentje:
Segitsetek.NEm tom mi legyen:(
2010. júl. 21. 12:49
 8/15 anonim ***** válasza:

Én több mint 10 évig dohányoztam,elég keményen (napi 2 doboz),és nekem is az asztma miatt kellett abba hagyni..

Én9 év nem dohányzom..De még ma is előfordul(évente egyszer-kétszer) hogy ha olyan társaságban vagyok,és jól érzem magam rágyújtok egy megkínált cigire..Bár már nem szívom el,csak a poénkedvéért,de ott van a kezemben..Általában 1-2 szívás,és dobom is el...

Szerintem a barátod le fog szokni,csak a megszokás,a haverok miatt fogadja el a bagót..

Tanács: Ha állandóan a cigi miatt fogtok vitázni,és te mindig felhozod neki a témát előbb-utóbb vissza fog szokni.Titokban de bagózni fog..

Inkább nézd meg,hogy ilyenkor,hogy hogy szívja a cigit.Ha úgy látod,hogy rendesen elszívja,letüdőzi mint régen,akkor még kritikus,mert van nikotin elvonási tünetei.Hacsak a kezében van,és néha beleszív egy kicsit akkor csak "megszokás" akkor igazából már nem bagózik csak a haverok miatt csinálja.Idővel ez is el fog tűnni..

Azért fél év még nem olyan nagy haladás..Adj még időt neki..

2010. júl. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:)
2010. júl. 21. 12:58
 10/15 anonim ***** válasza:
Én nem mennék el... máskor gondolja meg h miket tesz és miket mond
2010. júl. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!