Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy barátnőm azokat a csajokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy barátnőm azokat a csajokat akiket kedvel szájra puszival köszönti, mindezt gyakran előttem, mi lehet ez nála? 19L

Figyelt kérdés
Az osztálytársnőm a csajokat úgy üdvözli hogy megcsókolja őket vagy csak szájra puszi (de előtte mindig szimpla arcra puszik) , utána érdeklődik hogy hogyan érzi magát, milyen napja van, tehát egy teljesen természetes beszélgetés lesz belőle, ami szokatlan nekem, az a kezdés. Ez immár nála egy szokássá vált, semmi szemérmesség nincs benne gyakran nála ez az üdvözlési forma teljesen természetes, de a többi csajnak is, akik előtt ezt csinálja! Mi lehet ez nála? Engem még nem próbált meg így üdvözölni, s hogy engedném e neki? Nem tudom, még nem csókoltam nőt, de lehet, hogy egyszer kipróbálom mielőtt meghalok. :)
2011. okt. 22. 00:06
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
És mikor érkezik a beszámoló? :-)
2011. okt. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

08:25


Szia Kedves Válaszoló!


Megtörtént! :) Az éjjel szexeltünk egymással! :) Úgy volt hogy egy ágyban aludtunk egymással (2 személyes) és abban állapodtunk meg hogy nem lesz semmi, csak alvás. Nos, ez így is történt volna, de én magam nem bírtam ki és a takaró alatt közeledtem felé, elkezdtem simogatni és csókolgatni, ami nagyon jól esett neki majd azt súgtam a fülébe: "Kívánlak Téged!" Válaszul szinte "letámadott" és elkezdett dominálni, fölém kerekedett s átvette az irányítást! XD Onnantól kezdve nem volt megállás, csók özön, benyúlt a pólóm alá és elkezdett levetkőztetni, figyeltünk arra aranyos legyen a vetkőztetés, mindketten egyszerre lettünk meztelenek. Számomra hihetetlen látvány volt látni úgy meztelenül, hogy nem a tesi óra előtti öltözőben vagyunk hanem egy ágyban és hamarosan szexelni fogunk egymással, különös de egyben csodalatos élmény! :D

Utána alakulgattak a dolgok s elkezdett kinyalni engem, ami mennyei élmény volt és rengetegszer ki is elégültem! :D Eleinte egy kicsit talán szégyenlős voltam de a végére már csak élveztem a dolgot. Utána jöttem én, nagyon jól esett az hogy visszaadhattam neki az örömöt az orális szexben és izgalmas feladat volt a petting nekem! :) Hatalmas öröm volt nekem hogy rengetegszer ki tudtam elégíteni! :) Aztán jött az ujjazás, ami szintén nagyon jól ment mindkettőnknek. Amikor aztán nagyon elfáradtunk, összebújtunk és átöleltük egymást, majd gyengéden simogattuk a másikat és beszélgettünk közben arról hogy micsoda fantasztikus élmény volt ez! :D Nem győzött dicsérni és nem is hitte el hogy ez volt nekem az első alkalmam nővel, azt mondta annyira "profi" voltam! XD Szóval minden remekül alakult és ez volt életem egyik legszebb élménye! Köszönöm a bátorítást Tőletek hogy azt javasoltatok, próbáljam ki, elismerem, ezt nagy hiba lett volna kihagyni az életemből! :)

2011. okt. 23. 11:51
 13/22 anonim ***** válasza:

(00:13 vagyok újra.)


Megmondtam, nemde? :))

Hát, mit is mondhatnék ezek után? Gratulálok és nagyon örülök neked/nektek. :) Kívánok még nektek nagyon sok további kellemes élményt és boldogságot, érezzétek nagyon jól magatokat! Örülök, hogy te is megtapasztalhattad ezt a csodát. :)

2011. okt. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
(És ha esetleg van/lesz kedved a későbbiekben is beszélgetni még erről, nyugodtan írhatsz nekem privátban is. De ha úgy érzed, hogy már nincs mit beszélni, most már magatok is meglesztek, akkor ahogy írtam fentebb is, legyetek nagyon boldogok! :) )
2011. okt. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

16:10


Köszönjük szépen a jókívánságokat és boldog vagyok hogy Te is örülsz nekünk! :D Úgy hiszem, most már egyenesbe jöttek a dolgok és megleszünk ketten, de biztos vagyok abban hogy lesznek még ilyen kalandjaink! :) Piszkosul élveztem ezt a dolgot! :,)

2011. okt. 23. 17:24
 16/22 anonim ***** válasza:
Örülök neki. :) Ez maradjon is így! :)
2011. okt. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:

Nahát, érdekes az egybe esés az én korábbi bejegyzéseimmel :D


Sok boldogságot a lányoknak!

2011. okt. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Hehe... :) Szia Matild... gondoltam, hogy nektek is tetszeni fog. ;)
2011. okt. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:

Szia!


Azóta nem történt semmi érdekes? Azért érdekes volna a végére járni a történetnek :)

2011. okt. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

"Szia!


Azóta nem történt semmi érdekes? Azért érdekes volna a végére járni a történetnek :)"


Sziasztok Kedves Válaszolók! :)


Mindenkinek aki érdeklődött felőlem, üzenem hogy nagy-nagy boldogságban élünk a párommal, igen a párommal, ugyanis a csajom lett ez a bizonyos hölgy akiről eddig meséltem nektek! :D :) A dolgok úgy alakúltak, hogy a már régebben leírt szex után ismét voltak éjszakai kalandjaink, s ezek hatására, valamint az hogy az egymás iránti vonzalom igen mélyen elméjült, szívemből megkértem őt hogy legyen a párom és ő IGENNEL felelt! :) Beismertük egymásnak, hogy már régebb óta érzünk egymás iránt igen különleges vonzalmat, (mindig is tetszet nekem, de eddig féltem megnyílni egy másik nő elött, ő segített megszüntetni ezt a hosszú ideje tartó gátlásom és még sok más dologban is hatalmas segítség volt), valamint azt, hogy nem a nemünk a lényeg egy kapcsolatban, csak az, hogy szeresse egymást a két illető. És én teljes szívemből szeretem ezt a nőt, sokkal jobban mint valaha! :,) Nem a szex a fontos, hanem az, hogy engem még soha nem értett meg engem ennyire senki, még a férfiak közül sem. A szexről annyit, hogy gyökeresen más mint férfival de mindent összevetve nagyon élvezem Vele ezt a különleges dolgott, egy csodának élem meg mindig. :) Az én szüleim még nem tudják hogy csajom van (eddig volt már pasim, de ez a helyzet egészen más), nem tudom, hogy mikor fogom ezt bevallani nekik, de remélem, hogy megértőek lesznek velem szemben. :( Őszintén megmondom, hogy aggódom, mi lesz a reakció erre, de bízom abban, hogy elfogadják és azt helyezik előtérbe hogy én roppant boldog vagyok most valakivel, független attól hogy ő is nő.


Mindent összevetve, boldogabb vagyok mint valaha és hatalmas köszönettel tartozom Nektek, akik bátorítottatok hogy menjek bele a csajos kalandnak induló, mély érzelmi tartalmú kapcsolatba! :D :)

2011. okt. 31. 22:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!