Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nos, van egy fiú, aki nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nos, van egy fiú, aki nekem nagyon tetszik. De viszont neki meg tetszik a legjobb barátnőm. Ezért nagyon féltékeny vagyok, és nem tudom, hogy most megbarátkozzak a ténnyel vagy harcoljak a fiuért?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 17. 01:30
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
nem tudom
2010. ápr. 17. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
xD
2010. ápr. 17. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Nincs olyan, hogy " de viszont"
2010. ápr. 17. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
barátkozz meg a ténnyel és keress mást aki tetszik.
2010. ápr. 17. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én hasonló helyzetben vagyok, csak én vagyok a fiú. Tehát egyik lány nagyon tetszik nekem, én is neki, de az ő ledjobb barátnőjének is tetszek. Engem nagyon zavart, próbálgattam jeleket küldeni neki, hogy álljon le. Nem nagyon vette őket, ezért kénytelen voltam vele beszélni, ami neki elég kellemetlen volt. Szegénynek könnyes lett a szeme, meg minden.

Nagyon rossz volt a helyzet, mert egy baráti társaságba vagyunk, és akárhol voltunk, mindenhol vagy azt hitték, hogy járok vele, vagy látták, hogy nyomulós a csaj, én meg próbálom levakarni.

Magát alázta meg.


Szerintem ez egy tanács: hagyd békén. Nehéz lesz tudom, de jobb úgy mindenkinek, és talán te is tovább tudsz lépni.

2010. ápr. 17. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Itt egy tanács:*

2010. ápr. 17. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Nemmegmondtam válasza:
szerintem próbáld meg, és ha nem jón össze akkor marad a Medvedisznóember :)
2010. szept. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!