Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a legjobb barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a legjobb barátnőm féltékeny lehet rám? Néha elég undok tud lenni.

Figyelt kérdés
Mind ketten 18 évesek vagyunk, nekem volt már 3 barátom meg próbálkozók akikkel nem akartam összejönni, az ismerőseim szép lánynak tartanak, hosszú barna haj, zöld szem, vékony és magas vagyok.A barátnőmnek nem volt még barátja, csak pár próbálkozó akik nem tetszettek neki.Szerintem ő is szép, bár mindig azt mondja hogy nem, átlagos kedves lány.Egyikőtünk sem buliba járós, nem igazán bírjuk a disco zenét.Néha barátnőm eléggé undokul viselkedik velem, pedig nem szoktam rá okot adni,néha már attól is félek hogy megbántom valamivel ezért a pasis témákat fel sem merem előtte hozni. Mit tegyek?
2009. okt. 18. 16:24
 1/3 anonim ***** válasza:
nem irod le a lényeget. hogy undok? miket mond, miket tesz? milyen helyzetekben?? semmit sem tudunk!
2009. okt. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

sztem azért te is biztos szoktál ok nélkül undok lenni vkivel,mint ahogy bármelyikőnk.lehet vele is csak nem veszed észre...menjetek együtt pasizni,ismerkedni és akkor jókat tudtok szórakozni az egészen és nem lesz majd téma a féltékenység...

egyébként egy igaz barát sosem féltékeny a barátjára!!!ezt jól jegyezd meg!

2009. okt. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mostanában mintha eltávolodott volna tőlem, mindig szerveztünk közös programokat hétvégéken, de most egy ideje nem.Most arra gondolok amikor azt mondom hogy undok hogy ha pasis témat hozok fel akkor nem nyilvánít véleményt vagy nem ad éppen tanácsot hanem mintha nem is érdekelné amit mondok.
2009. okt. 18. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!