Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Holnap reggel első csók és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap reggel első csók és annyira izgulok, hogy hányingerem van, mit tegyek?

Figyelt kérdés
5 napja járok egy fiúval.Tegnap voltunk buliba,erre nem volt semmi csak ölelkeztünk,arcra puszi meg ilyenek,de ma beszéltük,hogy holnap(egy suliba járunk)reggel tali és mást is akar,tehát csók csók csók.Én meg soha nem csókolóztam.Már mindent átnéztem és még idegesebb lettem,annyira,hogy hányingerem van,meg fáj a hasam,olyan fajta vagyok,hogy ha ideges vagyok,rosszul leszek :/ tudom rengetek ilyen kérdés van...de...mit csináljak? 15/L
2011. okt. 23. 22:33
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
84%

Édesss vagy. :) Én most megnyugodtam, a környezetemben egy 15 éves lány már elég csúnya dolgokat csinál, örülök, hogy vannak, akik még izgulnak az első csókon.


Ne izgulj, csókolóózni nagyonjóóó, nem fogod elrontani. :)

Ez nem teljesítményorientált dolog, és elsőre nem is lehet túl sokat várni. Nekem személyszerint nem volt jó az első csókom, de az biztos, hogy nem éri meg rajt idegeskedni. Ez egy szép dolog az életben, egy játék azzal akit szeretsz, örülj, hogy van hozzá barátod, akivel átélheted, és segít majd neked mindenben. :)

2011. okt. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 A kérdező kommentje:
Dejóóóó! :)) köszi a válaszokat.Hát ma csak szájra puszi volt,mert mind ketten megijedtünk :DDDDD
2011. okt. 24. 13:48
 13/41 anonim ***** válasza:
100%
várjuk a fejleményeket!! :D
2011. okt. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 A kérdező kommentje:
...xD ma is taliztam vele,erre én akartam csókot,ő csak szájrapuszit,utána meg forditva...olyan ciki volt :)
2011. okt. 24. 20:44
 15/41 anonim ***** válasza:
85%
Milyen aranyos xD
2011. okt. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
100%

Ez tényleg aranyos. :D :)

Ne idegeskedj, csak élvezd. És ne beszéljétek meg előre, mert akkor idegeskedsz csak igazán. Ha meg úgy jön, akkor CSÓÓÓK. :)

2011. okt. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
100%
:D:D hát édesek lehettek :D:D Ám én is azt mondom h : várjuk a fejleményeket :))
2011. okt. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
100%
naa fejlemény?? :D:))
2012. jan. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 mus musculus ***** válasza:
100%
Na, most már engem is felcsigáztál. :D
2012. jan. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
100%
Engem isss :D már jó ideje megtörténhetett a dolog, de azért tudni akarom hogy törtéént :)
2012. jan. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!